Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha sárgaborsót veszek a...

Ha sárgaborsót veszek a boltban, azt hogyan lehet megenni?

Figyelt kérdés

Főzni kell, vagy meg lehet enni nyersen is? Úgy miért nem lehet kapni, mint a babkonzervet?

Ezekre gondolok:

[link]

[link]


2013. febr. 6. 14:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mégegyszer mondom: nekem sima kell. Honnan lehet ilyet? És miért nem gyártanak simát?
2013. febr. 6. 21:46
 12/19 anonim ***** válasza:
Nyilván azért, mert a sima főtt sargaborso ízetlen.
2013. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Áruld már el kedves kérdező: honnét kellene nekünk azt tudni, miért nem lehet konzerv sárgaborsó főzeléket kapni?
2013. febr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem főzelék kell neki, ami egyebkent van konzerv formájában, hanem maga a sargaborso.
2013. febr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen. Nekem főtt, sárgaborsó-konzerv kellene.
2013. febr. 7. 11:26
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha van zöldborsóban, ilyen sárgában miért nincs?
2013. febr. 7. 11:29
 17/19 anonim ***** válasza:
Amúgy kedves kérdező, az elsődleges kérdésed az volt, hogy hogy lehet a sárgaborsót megenni, nem az, hogy miért nincs konzerv sárgaborsó. Mindenki válaszolt az elsődleges kérdésedre. Mielőtt még neked állna feljebb gondolkodj egy kicsit!
2013. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

13-asként már kérdeztem: miből gondolod, hogy nekünk tudnunk kellene, miért nem lehet ilyet kapni az üzletekben. Csak azt firtatod, mióta az elsődleges kérdésedre már választ kaptál, hogy miért nem lehet kapni az üzletekben konzerv alakban?


Rossz helyen kérdezed, kérdezd a konzerv-gyárakat, a beszállító nagykereket, egyéb helyeket, akik tenni tudnak ennek érdekében valamit.

2013. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Szabi15 ***** válasza:
Jah én aláírom ha gyűjtesz peticíót, én is örülnék konzerv sárgaborsónak :D
2019. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!