Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ötlet, tipp? Mit csinálnátok...

Ötlet, tipp? Mit csinálnátok egy kg sertés oldalasból?

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamit, innen:

[link]

2013. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éppen ma vettem, de semmi extra nem lesz belőle, csak zsírban megsütöm, jó fokhagymásan piros-ropogósra, de nem kiszárítva.

kétféle főzelék lesz holnap, tejfölös-babérleves krumpli, és paradicsomos káposzta.(így szól a kívánság )

de szoktam belőle rakott oldalast is csinálni.héjában főtt krumplival-hagymával a kicsontozott oldalast összerakni és tojásos -tejfölös cuccal leöntve, reszelt sajttal gazdagon megszórva sütőben átsütni.

ez egy nagyon laktató finom tepsis kaja.csalamádéval, céklával , uborkasalátával szoktam tálalni.

2013. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ÚÚÚÚÚÚÚ te ennél ízletesebben le se tudtad volna írni :) köszönöm szépen, segítettél :)
2013. febr. 1. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ebben pácban pácolod az oldalast 2napig finom és omlos lesz és mégsem a meg szokott . csirkeszárnyra is jó .


BBQ Mártás


Hozzávalók

2 kanál olaj

1 nagy fej vöröshagyma

4 gerezd fokhagyma

1 evő kanál mustár

4 evő kanál barna cukor

1dl sör barna

2 evő kanál worcesterchire szósz

5dl kechap


A hagymát és a fokhagymát üvegesre pároljuk. Hozzáadjuk a cukrot, ha elolvadt a cukor hozzáadunk mindent. Nagyon lassú tűzőn KB 45perc ig. főzzük.

Sült húsokhoz és pácolásra alkalmas:

2013. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huuuu kiprobalom koszonom :)))
2013. febr. 1. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!