Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemell es hal receptek...

Csirkemell es hal receptek erdekelnenek. Van vmi jol bevalt recepted?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van pl csirkemell dioba forgatva, vagy hal dioba forgatva receptje, irja le nekem azokat is, csak hallottam, hogy nagyon finomak, de konkret receptet nem tudok. Koszonom :)
2012. dec. 11. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
bármelyiket akár, a csirkemellet, akár a halat is panírozhatod diós zsemlemorzsába. arány fele-fele. finomabb, ha durvára darált dióval készíted.nagyon finom, de gyorsan kell sütni, nem szabad nagyon sötétre, mert a dió megkeseredhet.
2012. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
fogsz citromot kifacsarod bele a tálba, keresel olyan tonhalat amiben darabos és nem darált a hal, beleteszed ázzon, teszel mellé fetasajtot kézzel összetöröd, ráteszel amnnyi barnarizst amennyit akarsz összekevered. ha szereted tegyél oliva bogyót is én azzal is szeretem. nekem ettől nem kell jobb ha halról van szó :D
2012. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sütőben, tepsiben, vajjal, tejföllel sütött halat tudok, ha érdekel írom. Karácsonyra kifejezetten ünnepi kaja.
2012. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ma ebédre ezt a mézes-narancsos csirkemell receptet készítettem el rizibizivel. Isteni lett!!! :)


[link]

2012. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek szuperek mindet kiprobalom sorba, minden erdekel. Nehez dolgom van, a ferjem csak ezeket eszi tobbnyire....koszi szepen, meg irhattok, ha van otlet!!
2012. dec. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!