Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért ilyen rossz a csirkemell?

Miért ilyen rossz a csirkemell?

Figyelt kérdés
Anyám csinált levest tegnap répával, stbvel, volt benne ez a mell rossz volt...: szálas, rostos, szálkás és tök ízetlen, miért mondják a csirkemell jó amikor pocsék? Én alig bírtam lenyelni...A rántott mell kirántva: szálas, folytó, rostos és ízetlen és még olajos is...el lehet ezt egyáltalán készíteni hogy ehető legyen??

2012. dec. 4. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
a csirkemell finom, csak rosszul lehet megfőzni-sütni. más baj nem érheti.
2012. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A csirkemellet nem szabad sokáig sütni-fözni. A levesbe elég a tálalás elött (összevágva) kb 10 perccel beletenni, éppen csak egyszer forrjon fel vele a leves.

A rántott csirkemell is akkor szálas, ha túlsütik - a bepanirozott csirkemellet a NAGYON FORRÓ böséges olajba kell tenni és gyorsan kisütni. Igy se nem lesz olajos - ugyanis ha SOK és FORRÓ az olaj, akkor nem szivja meg magát a panir, és mivel nem hül le közben, azért gyorsan megsül - mire szine lesz, addigra jó, puha, omlós. Az iztelen meg a füszerek - föleg so - hiánya, a húst panirozás elött kell megsózni.

2012. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyukád kiszárította, akkor lesz ilyen...
2012. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is finomra és puhára szokott sikerülni a csirkemell. Bár ettem már vendégségben borzalmasat is. Csak tudni kell elkészíteni.
2012. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ajjaj, akkor most mondjam anyámnak hogy mi az nem tudsz főzni majd én megcsinálom??
2012. dec. 4. 14:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt ne mondd neki, abból csak probléma lehet!


[link]


Ezekből válogass ki egy-két receptet, és mondd azt neki, hogy próbáljátok már ki, az vajon milyen lehet??

Vedd rá, hogy legyen nyitott az új dolgokra is, ne csak mindig a megszokottat, rutinból készítse.


(Egyébként a bolti csirke, ha tápon nőtt fel, előfordul, hogy valóban nem sok íze van, ezért is kell próbálgatni az újfajta recepteket is)

2012. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én imádom a csirkemellet, az csak akkor lehet rossz, ha rosszul készítik el
2012. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm de asszem anyám minden húst szétsüt azt mondja hogy az csak úgy jó, szerintem húsfóbiája van...
2012. dec. 4. 15:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbáld neki beajánlani a sütőzacskó használatát. Az segíthet.
2012. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mustafa33 ***** válasza:
A kutyám szereti ☺. Én nem. Szárnya, combja, az igen.
2012. dec. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!