Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tegyek, ha a pörköltben...

Mit tegyek, ha a pörköltben kemény marad a marhahús?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 11:57
1 2
 1/11 Csivibaba ***** válasza:
Főzd tovább. Nagyon sok idő kell neki!
2012. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 medve5 ***** válasza:
58%

Tegyél bele egy kis szódabikarbónát.Az megpuhítja.

Ez nem vicc!!!

2012. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már 9 óra óta a gázon van, eddig sose volt ilyen probléma, mindig megfőtt, de köszi a választ :)
2012. nov. 24. 12:06
 4/11 A kérdező kommentje:
Szódabikarbónára is gondoltam már, de valószínűleg így marad, a család éhes és türelmetlen :)Annyira nem vészesen kemény, de tényleg nem ilyen szokott lenni.
2012. nov. 24. 12:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó öreg marha lehetett! :) Mi egyszer öt órán át főztük a húst, mire méltóztatott végre puhulni kezdeni. :D A szódabikarbónáról már én is hallottam, de még nem mertem kipróbálni.
2012. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Dobj bele egy l00-as szöget. Pár perc mulva puha lesz a hus. Nem tudom mitől, talán a vas teszi, de tényleg hat. Ja! és ne feledd el kivenni tálalás előtt.
2012. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 100-as vasszög praktikát csak megerősíteni tudom, mert én már többször írtam a babnál és a kemény húsoknál, de a lepontozásból úgy gondoltam viccnek hiszik, pedig nem az.

egy időben bőszen ajánlottam mindenkinek itt az oldalon, mert én is egy idős piacos nénitől tanultam.Én is óvtam az olvasókat, hogy ne tálalják fel, ahogy egyszer nekem sikerült a férjem tányérjába merni:)

Lehet, hogy pont Te vagy, aki végülis bátorkodott kipróbálni:)

2012. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 doboszoli ***** válasza:

3 óra fövési idő, átlagos marhahúsnál is teljesen normálisnak számít.

Ha kikaptál valami élemedettebb korút, a határ a csillagos ég.

Türelem, az erő veled van..)

2012. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, de mire nagy része megérkezett, a pörkölt elfogyott :)Legközelebb kipróbálom valamelyiket, bár nem biztos,hogy a szögeset, de talán az is sorra kerül :) Még egyszer köszönöm ! :)
2012. nov. 25. 14:37
 10/11 AlinaHella válasza:
Nekem bejött a szög meg a szódabikarbóna, bár lehet, hogy szerencsém volt a hússal, másfél óra alatt elkészült, nagyon puha. Köszönöm : )
2014. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!