Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket utáltatok a...

Milyen ételeket utáltatok a legjobban gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés
és esetleg van olyan amit most már megesztek?de régen nem bírtátok?
2012. okt. 19. 16:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Tej, tej, tej! Soha nem ittam meg egy csészével sem.

Régen utáltam a zöldféléket főve, nyersen - ma megeszem.

2012. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig gyerek vagyok és utálom a főzelékeket, töltött húsokat, spenótot, olyat ami tele van zöldséggel, pacal. :D
2012. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A rizs. Nem utáltam, de nem ettem meg. Ha lehetett választani akkor mindig csak krumplit ettem köretnek.

Meg még a tészta sem volt a kedvencem.

Persze volt kivétel. Megettem a tejberizst, a rizs felfújtat, a meggymártásos húst rizzsel.

Tésztából meg a kakaós tészta, a káposztás tészta, és még egy kettő tésztát ettem meg.

De pl a makaróni meg a bolognai a spagetti tésztákat sem ettem meg és a mai napig nem nagyon a kedvenceim, de persze ma már én is megeszem azért meg a rizst is megeszem.

2012. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

utáltam a halat most már nagyon szeretem.

utáltam a pörkölteket most már ezt is megeszem.

viszont vannak olyan kaják amit mai napig nem szeretek: a máj,a karfiol,a brokkoli,kelbimbó..

2012. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a leveseket utáltam, az összeset. Az zsír és víz soha nem keveredő egyvelege. És persze belémerőltették, így a mai napig is hónapok telnek el, amíg magamtól megkívánok egyet.
2012. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Lecsót nem szerettem,

Meggyes mártást húshoz,

Gyümölcsöket.


Ma már szeretem ezeket.

2012. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A finomfőzeléket és a sárgarépa főzeléket utáltam, az elsőtől most is undorom van, de a répafőzeléket most már nagyon szeretem.
2012. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

májat, még hánytam is tőle egyszer.

azóta megeszem pl a szárnyasmájrizottót, vagy hideg kacsamájat, de ennyi, a többit még msot se tom megenni.

2012. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek csak zöld kezecskét tudok adni:) répa főzelékről még soha nem hallottam:s:$ most utána nézek:) én undorodok a mai napig a rakott keltől a rizstől és a káposztás tésztától fura de a káposzta salit és a párolt káposztát most már nagyon szeretem:s:)
2012. okt. 19. 17:45
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
A rántott levest, főleg ha puccosan köménymagoslevesnek hívták.Akkor még nem fogtam fel, hogy miért van legalább hetente kétszer...
2012. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!