Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a legjobban bevált fokhagym...

Mi a legjobban bevált fokhagymakrém leves recepted?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A nosalty.hu-n van egy nagyon jó, csak most mobilról macerás megkeresni.
2012. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nosaltyn van vagy 10 fkrém leves.
2012. máj. 24. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Én igy csinálom, bár nagyon ritkán. Zsiradékon lisztet piritok zsemle szinüre. Rányomok vagy lo gerezd fokhagymát, vagy reszelek. Fenegedem fél liter tejjel, és fél liter vizzel. Felforralom. Vigyázok nehogy csomós legyen. Vegeta, só, bors, majd még 3-4 gerezd foghagyma frissen. Ha kell, átszüröm tészta szürőn.
2012. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem használok Vegetát. Szerinted anélkül jó lenne?
2012. máj. 29. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze. Anélkül is lehet jó izeket eltalálni. Esetleg használj viz helyett alaplevet /húslevest/. Abban minden benne van, ami a vegetában. Sárgarépa, fehérrépa, zeller, karalábé stb. A vegeta állitólag nem egészséges, de az legyen a legmérgezőbb a konyhádban. Különben van más ételizesitő is, ami nem tartalmaz tartósitót, és nem is olyan sós. Én vegetát használok, és megértem 50 évet.
2012. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem használok semmilyen ételízesítőt. Levessel megpróbálom :) Köszi
2012. máj. 29. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!