Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valakinek jol bevalt facan...

Valakinek jol bevalt facan leves receptje van? Megosztana velem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mult héten főztem 3 db-ból. Kb 6 liter vizbe feltettem főzni. Mikor felfőtt, lehaboztam sürü szürővel. Majd beletette, 2 szál nagy sárgarépát, 2 szál fehér répát, egy öklömnyi zellert félbevágva, ugyan ekkora karalábét, egy fél kis fej kelkáposztát, 1 kis fej hagymát, 3-4 gerezd fokhagymát.l0 szem egész borsot,l kanál sót, l db tyuk hus leveskockát, l db babérlevelet, és főztem nagyon lassan kb másfél órát. Mikor puha volt a hus, és a leves is finom volt, csaltam egy kicsit. Pótoltam a zsiradékot a levesen egy kis Mártom napi liba zsirral, mert a fácán nagyon keveset engedett. Majd másik fazékba szürtem a levest, áttettem a zöldségeket, az apróhust. A combokat, mellet, tepsiben baconnal letakarva, fokhagymával izesitve átsütöttem a sütőben. A leveshez csiga tésztát, és máj galuskát készitettem.
2010. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Előző vette a fáradtságot, és leirta a lehető legjobb receptet Neked. Legalább reagálhatnál rá.
2010. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves elsonek koszonom a valaszta. Ki fogom probalni.

Kedves masodik...nem ulok elegsz nap a gep elott, igy akkor reagalok ra amikor elolvastam. Tehat most!!111 Amugy mi kozod hozza?

2010. dec. 4. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!