Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti használtok fokhagymaport?...

Ti használtok fokhagymaport? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Fokhagyma granulátum néven veszem én. Ha igen, mihez használjátok?
2012. szept. 6. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
hát én akkor használom ha nincs itthon fokhagyma.
2012. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Meglepően jó mindenre alkalmas.Jobb mint a fokhagymakrém abból nagyon sokat kellett beletenni és akkor meg sós lett az étel.
2012. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyeszer adott valaki, magamtól nem vettem volna és nem is fogok. Nem szerettem, nagyon mű, nem is sikerül t felhasználnom mindet, és végül belekeményedett az üvegbe, megnedvesedett, megsárgult, végül kidobtam...


Én tepsiben sütött húsra szórtam legtöbbször, de jobb az is az igazi fokhagymával.

2012. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Paradicsomot szórd meg vele..:D:D nagyon finom:D
2012. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van, mindenféle adalékanyagtól mentes, csak sima szárított és porított fokhagyma. Nagyon ritkán használom, akkor, ha kellene fokhagyma csak elfelejtettem venni vagy pucoláskor derül ki, hogy már nem jó. Ilyenkor előkapom a fokhagymaport és abból szórók bele. Szerintem mindenbe mehet, amibe a rendes fokhagyma is, viszont kevésbé intenzív az íze, ezért sokkal jobban szeretem a rendeset. Azért vésztartaléknak nagyon jó.
2012. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Használom, elsősorban bolognaihoz, pörkölthöz. Szeretem, mert kényelmes, amikor tényleg csak egy kicsi fokhagyma kell, bosszantó utána mosogatni a fokhagymanyomót. No meg ez eláll sokáig, tehát ha fokhagyma kellene, de nincs itthon, akkor ott van vésztartalékként.
2012. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
A fokhagymapor (legalábbis ami nekem van) csak tisztán fokhagyma, porított alakban. Nem tartalmaz mű dolgokat, ahogy az egyik válaszoló írta. Rendszeresen használom, szerintem nagyon klassz. Persze van olyan étel, amibe "rendes" fokhagymát teszek, de pl. salátaöntethez, tejfölös alaphoz,stb. nagyon szuper!
2012. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is tartok otthon, tartaléknak kiváló.Amibe több fokhagyma kell, persze én is a nyerset használom, de egy gerezd miatt én sem koszolom a prést vagy a reszelőt.

egyáltalán nem mű, ahogy a többi fűszerszárítmány sem az.

2012. szept. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!