Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kell valami jó ütős menüt,10...

Kell valami jó ütős menüt,10 főre?

Figyelt kérdés
Hello! Vasárnap jönnek a rokonok, kell nekik valami kaját csinálnom. Nincs jó ötletem, de a nagyi receptjeit sem készíthettem el. Ezért valami jó ütős kéne. (Nem baj ha több óra az elkészítése.) Előreis köszi!!!!!!!!!!!
2012. aug. 23. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rabló hús saslikok ha van kert lehet grillezni.
2012. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyes tál: rántott mandulás csirkemell, rántott gomba juhtúróval töltve, töltött sertés tekercs baconba göngyölve,cigánypecsenye,fokhagymás sertés flekken,sült kacsacomb lilakáposztával


Köret,savanyúság:petrezselymes burgonya,rizs,házi káposzta saláta, csípős almapaprika, csemege uborka

2012. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyszerű hogy ilyen finomnak hangzó ételeket soroltok, de ha leírnátok vagy adnátok valami oldalt vagy, mittudom énnn! de így nem tudom elkészíteni.
2012. aug. 23. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

parancsolj:

1.)rablóhús

[link]

(itt egy egész receptcsomag van)


Ha ez nem elég,szólj...

2012. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bográcsos: marha-, csülök-, köröm-, vagy pulykazúza pörkölt + főtt krumpli + kovi-ubi-sali


Vagy: a hagyományos húsleves, csirkepörkölt + nokedli + fokhagymás-tejfölös ubi-sali.


Bár ebben a melegben inkább valami hűtött gyümölcslevessel indítanék. Utána: rántani való szeleteket kiklopfolod, besózod, vastagon megkened mustárral az egyik oldalát, raksz az egyik végébe egy szelet sajtot + 1 szem csirkemájat (először forrald ki belőle a véres lét). A szelet husi másik végét ráhajtod, összetűzöd, de legalábbis összefogod, panírozod és kisütöd. Könnyű krumplipürét készítel mellé zöld salival.

2012. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Figyelj!! Ami oldalt adtát valami csúcs! köszike!

De te szerinted, melyik a legjobb süti egy viszonylag nehéz kajához?

(De persze mások is osszák meg velem a sütis véleményüket).

2012. aug. 23. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

egyik menüölet

én ezt csináltam vagy még ezen gondolkoztam (én nekem is ki kellett tennem párom családjának mutatott be de nagyon jól sikerült:)


[link]

[link]

[link] én a sütötökös köret helyett párolt cukkinit csináltam

köretnek petrezselymes rizs és

[link] ez nagyon mutatós szeltekre felvágra középre párolt rizs petrezelyemmel megszórva köré szeletekre vágva ez a krumpli, így úgy fog kinézni mint egy virágszirom a rizsre tegyél egy fél szelet citromkarikát is, nagyon mutatós persze kb 3 tálra tegyél, hogy mindenki elérje és ne kelljen mindenkinek mindenkitől kérnie erre is figyelj

[link]


én sósnak csináltam magvas és sajtos pogácsát

édesnek ilyet [link]

és ilyet

[link]

ez kávl mellé jó

[link] ez fiataloknak

idősöknek marad a sima kávé tejjel, habbal, cukorral

salinak

[link]


még csináltam sajtgombócót, stefánia vagdaltot és őzgerinbe sütött baconbe tekert csirkemellett meg volt rántott gomba, karfiol is ha esetleg valaki vega lenne meg az idősebbek ezeket jobban is szereti, legalábbis nálunk a csirkemell "száraz" az idősök szerint


nagyon jó kis este volt remélem tied is az lesz:)

2012. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!