Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fasírtot szeretnék csinálni...

Fasírtot szeretnék csinálni vacsira,2 főre. Miből mennyi kell bele?

Figyelt kérdés
És mi kell bele? Én ezeket tudom: darált husi, zsemle, tojás, vöröshagyma, fokhagyma, só,bors, esetleg delikát, aztán zsemlemorzsába bele.
2012. júl. 24. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoktam még beletenni a fentieken kívül majorannát, pirospaprikát és köményt, vagy majorannát is, és jó sok petrezselymet, delikátot nem.
2012. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csináld fél kiló húsból, maradni fog, de lefogy holnap, vagy le is fagyszthatsz pár darabot. máskor jól jön egy főzelékhez.

a fél kilóhoz én 1 tojást teszek és két zsemlét, vagy annak megfelelő kenyérbelet. egy közepes hagymát reszelve, 3-4 gerezd fokhagymát reszelve. só, bors, kis majoranna esetleg egy kicsi pirospaprika.

jól összegyúrni kézzel. én meg szoktam kóstolni, hogy elég fűszres -e . kis gombócokat szakítok, majd prézlibe forgatom őket. kissé ellapítva sütöm ki forró, de pár perc után mérsékelten meleg zsirban.

2012. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
**elfogy holnap...:)
2012. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna nem lesz időm sokat kisütni, azért akarok csak 2 személyre csak vacsira, mert jönnek lakást nézni, meg mi is megyünk este szerződést kötni, gyors vacsit szeretnék. De mondjuk akkor negyed kiló hús,az elég lesz?
2012. júl. 24. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:
persze, vedd a felét, egy zsömle, egy tojás egy kisebb hagyma 2 gerezd fokhagyma. fűszer ízlés szerint.ha lágy lenne, egy kis prézlivel korrigáld.
2012. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. júl. 24. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!