Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen finom recepteket...

Milyen finom recepteket tudtok, amit még egy gyerek is meg tudna csinálni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Csirke pöri, Tejszínes-gombás csirkemell, milánói, sajttal töltött csirkemell, töltött káposzta, lecsó, mézes mustáros csirke, flekken stb... :D
2012. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tejbegríz kakaóporral és kókuszreszelékkel főzve, tetején kókuszreszlékkel olyan mint a bounty csoki.Tehetsz bele meggyet is még finomabb lesz.
2012. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Töltött káposztát azért egy gyerek nem nagyon tud megcsinálni szerintem, sok felnőtt sem.:)
2012. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok: Hát nem tudom :D én 14 évesen megtudom csinálni egyedül
2012. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdező nem írta mennyi idős, mennyire ismeri ki magát a konyhában.ha pl 12 éves és még soha egy teát sem főzött meg, akkor is más a helyzet, meg akkor, ha mint az

utolsó 14 évesen már jól főz.

szóval így nehéz választ adni.

Finom pl az édes felvert tojásba forgatott zsemleszelet vagy kenyér, olajban kisütve, lekvárral, vagy fahéjas orcukorral, kakaóval megszórva.

ezt egy gyerek is meg tudja csinálni, ha biztonsággal kezeli a gázt, tudja használni a serpenyőt.

2012. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, jó ötelet adtál, igaz nem vagyok gyerek de ilyet még nem csináltam, biztos finom.Végülis édes bundáskenyér.Vacsira meg is csinálom, jó kis diétás lesz:D
2012. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó válaszokat!(amúgy 11 éves vagyok)Ki fogom őket próbálni,de talán nem egyedül.
2012. aug. 10. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Krumplipüré, sült krumpli

Rántott dolgok, csak vigyázz az olajjal

Tészták - ki kell főzni, aztán mehet rá bármi, kedved szerint (lekvár, kakaó, tejföl, porcuk., túró, paradicsomszósz,...)

Rántotta, tükörtojgli, bundás kenyér

Melegszenya, hot-dog

Főtt/sült virsli szósszal, kenyérrel

2012. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kalaszim válasza:

Mikrós Süti

4 ek LISZT

4 ek CUKOR

2 ek KAKAÓPOR

1 db tojás

3 ek tej

3 ek olaj v. olvasztott vaj

3 ek csokidarab

1 csepp vanilia aroma(v. vaniliás cukor)

1 nagy bögre


A nagybetűvel írt hozzávalókat a bögrében összekeverni---> tojás kever--->tej, olaj--->kever--->csokidarabok, vanilia--->kever

Micro 1000 watt=3 perc

kicsit hül--->kistányér

2012. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!