Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A mai fiatalok tudnak főzni?

A mai fiatalok tudnak főzni?

Figyelt kérdés

Tudom elég furán hangzik, de azt vettem észre, hogy manapság kevesen tudnak főzni (a fiatal generációra gondolok). 19 éves létemre bármit megfőzök, páran már javasolták, hogy legyek szakács...

Sokszor meglepődnek a környezetemben (osztálytársak, barátok), hogy tudok főzni. Közülük a legtöbben csak a vajaskenyér-főzéshez értenek...

Mennyire tendenciális ez, hogy manapság nem tudnak főzni az emberek?

Véleményetek erről?


2009. júl. 13. 00:51
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Én 25 vagyok és bármit elkészítek. Imádok sütni főzni. Szerintem ez a világ legtermészetesebb dolga. A férjem pedig iszonyúan büszke rám,mikor a baráti társaságunk egy-egy főztöm után megnyalja mind a 10 ujját. A főzési tudományom egyébként a páromon is meglátszik ám! És olyan jó látni,ahogy ízlik neki a főztöm. Szégyellje magát az a nő,aki műkajákkal eteti a családját,vagy azt várja,hogy az anyja főzzön rájuk!
2009. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
24 éves vagyok, sztem tök fincsin főzök:) Nem sajnálom a fűszereket, és a férjem mind a 10 ujját megnyalja ebéd után :)
2009. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
Én 13 éves vagyok és tudok főzni.Nem vagyok egy mesterszakács, de meg tudom csinálni a saját kajámat.Szerintem én vagyok az egyetlen az osztályból!!De én is így gondolom.Lásd:2.válaszoló!!
2009. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
19 éves lány vagyok és szine mindent meg tudok főzni, aki nem tud az csak azért nem tud, mert nem akarja eléggé! BÁRKI meg tud tanulni főzni!
2009. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

én 16 éves csaj vok, és amit szeretek és szeretnék enni azt megfözöm... ha máshogy nem szakácskönyvböl. és sütni is tudok, anyáék nagyon szeretik amiket csinálok:D

a barátom 18 éves és ö meg bográcsban szeret fözni:D és elé jól tud:)

2009. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
18vagyok többé kevésbé mindent megtudok csinálni:) A mamámtól tanultam/tanulok mindent:)
2009. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szerintem 70%-ban nem tudnak. VAlahol a szülőkkel lehet a baj, mert engem sem tanított az anyukám.HA kérdeztem segíthetek valamit mindig kivágott a konyhából hogy nem kell mindjárt kész van, stb. Most külön élünk gyerekek és szakácskönyvből főzünk.Sütni tudok!!!! 25l tesóm 24f
2009. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

10 éves vagyok.


Sok ételt meg tudok csinálni, de kell hozzá szakácskönyv. Nálunk fontosnak is találják a főzést... De ez a probléma ott kezdődik, hogy az iskolában nem tanítanak főzni...

2010. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Előző vagyok... Bocsi, hogy összevissza írtam :(
2010. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Ha ez megnyugtat,én 12 éves korom óta főzök.=)
2011. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!