Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tudnak le a "mai fiatalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tudnak le a "mai fiatalok" az úgynevezett kapcsolatukban már mindent az első 10 nap alatt?

Figyelt kérdés
Én még csak 22 vagyok,de csak nézek amikor a sok tizenéves kapcsolatairól hallok, vagy mesélik, hogy összejönnek, ágy(vagy inkább kocsiban,parkban,diszkóban meg hasonlók), bemutatás otthon és mindez 1 hét alatt. Már teljesen maradinak érzem magam,mert nekem nem ez a normális.
2010. júl. 20. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hagyd rájük. hülyék egytől-egyig. azt hiszik ez a menő és így kell csinálni. és hajta őket a hormon. a kamaszkor egy szivatós kor amikor tombolnak a hormonok.

megsúgom ebben a média is nagy szerepet játszik. mindenhol azt látni, hogy a fiú az első héten meg akarja dönteni a lányt. a lány pedig annyira kívánja a fiút, hogy tényleg megtörténik az első héten. aztán olyan érettnek érzik magukat, hogy az egy hetes kapcsolatot komolynak hiszik, ezért elmennek a szülőkhöz bemutatkozni.

amúgy most komolyan. mikor láttál utoljára olyan amerikai filmet/sorozatot, ahol a kamasz pár ágyban szexelt volna először?

L/18

2010. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mert ettől hű de érettnek hiszik magukat, menőzni akarnak a haveroknak. Más ötletem nincs.

Nálunk úgy volt, hogy a barátomat már ismerték a szüleim, mielőtt összejöttünk volna, aztán meg feltűnően sokszor jött át, és anyukám megkérdezte, hogy ő a fiúm-e. Én a barátom családját csak 4 hónap járás után ismertem meg. A pettinggel is vártunk 2 hónapot, és szex is először csak 3 hónap után volt, mindketten akkor vesztettük el a szüzességünk.

Nem minden fiatal egyforma, csak sajnos már egyre több az ilyen kis 12-13 éves "hű de nagyon érett" gyerek. Nálunk rendes smárolás is több mint 10 nap után volt.

17L

2010. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgokon én is csak nézek nagyot...sokszor én is úgy érzem: "jesszus csak én vagyok ilyen földhöz ragadt", amúgy kicsit felháborító amit ennyi idősen művelnek már...
2010. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Még bulizni se lehet lassan elmenni sehova,mert kinézik az embert,minden tinidiszkó lesz egy idő után. És már a korhatáros helyekre is beengednek akárkit. Akkor aki tőlünk idősebb mondjuk 30 körüli,már ne is járjon sehova?
2010. júl. 20. 10:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert a filmekben látott kapcsolat-mintákat sajátították el, csak nem gondolnak arra, hogy a producernek mindent sűrítetten kellett tálalni, mert különben senki nem nézné meg a moziban. Egy csomó filmben pl. már eleve szexszel kezdődik a kapcsolat. Bizonytalanság, személyiségfejlődés, mértékletesség, türelem sosem kerül elő filmekben, mert az nem látványos. Ezért is kérdez teszik fel sokszor a tinik az "ilyenkor mit kell csinálni"-jellegű kérdéseket olyan problémák esetén, amikor egyes egyedül ők dönthetnek, ugyanis azt hiszik, van egy előre eltervezhető, terv szerint lejátszható menete egy kapcsolatnak, abban mindennek "rendben" és terv szerinti időben (lehetőleg gyorsan) kell történnie. Az, hogy belül nem kívánják valamelyik lépést, inkább azt az érzetet kelti bennük, hogy ők a rosszak, akik képtelenek úgy élni, ahogy a tv-ben vagy moziban mutatták.
2010. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ez így van sajnos....

én 20 éves vagyok, de már most is kinéznek a diszkókból....:S

tele van 14-16 éves gyökerekkel.


Rohanó világ ez, lehet hogy én vagyok a konzervatív, de elgondolkodtató, hogy sok 15 éves tininek már "komoly kapcsolata" van és mire 20 éves lesz, eljut arra a szintre, hogy meg sem tudná számolni hány barátnője volt, illetve túl van egy 3 éves kapcsolaton....

Könyörgöm 15 évesen? Mit tudhat Ő még a komoly kapcsoltokról????

2010. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Akkor aki tőlünk idősebb mondjuk 30 körüli,már ne is járjon sehova?"


Minek akarna egy 30 körüli diszkóba járni? Nem oda való.

2010. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Aki betöltötte a 30-at már húzza le magát a WC-n?! Pl egy 30 éves pasi nem számít még öregnek. Miért ne járhatna el? Vagy az olyan 30 körüliek aki még nem találta meg az igazit? Gubózzon be és vegyen egy macskát?Ha az általános sulisok eljárhatnak diszkóba akkor ők meg már nem járhatnak?
2010. júl. 20. 11:28
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 30 éves férfi nem egy diszkóban fogja megtalálni élete párját. Mellesleg hiába beszélitek itt ki a 15-16 éveseket, mert ettől még semmi sem fog változni. Talán alkalmazkodjatok a világhoz, mert elképzelhető, hogy már veletek van a baj!

18/L

2010. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a tizenévesekkel van a baj. Mondom ezt vén, 20 éves fejjel... 15évesen sem ribiskedtem a diszkókban, és nem látok kivetnivalót abban, hogy egy 30 éves is elmenjen szórakozni.
2010. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!