Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tudnak le a "mai fiatalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tudnak le a "mai fiatalok" az úgynevezett kapcsolatukban már mindent az első 10 nap alatt?

Figyelt kérdés
Én még csak 22 vagyok,de csak nézek amikor a sok tizenéves kapcsolatairól hallok, vagy mesélik, hogy összejönnek, ágy(vagy inkább kocsiban,parkban,diszkóban meg hasonlók), bemutatás otthon és mindez 1 hét alatt. Már teljesen maradinak érzem magam,mert nekem nem ez a normális.
2010. júl. 20. 09:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Miért ne járhatna egy 30 éves diszkóba? Nem minden hely ugyanolyan,vannak igényesebbek is,ahová annyira nem is akaródzik belépni a tiniknek.Érdekes módon,ahol nem csak a TUC-TUC-TUC megy,ott már találkozni másokkal is.

Ami a változó világot illeti: manapság egy tinédzser azt csinál,amit akar,de nehogy már az övék legyen a világ! Hazamennek hajnalban és délben az anyjuk csinál nekik kaját,ez azért elég mulatságos,nem gondolod,kedves 18/L ?

2010. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

létezik kivétel


nem járok discóba, nem is fogok


nem ba.sztak még meg, és egy darabig nem is fognak


nem kellett a szüleimnek bemutatnom, mert gyerekkori barátom volt.


én 14 lány vagyok!


és ne általánosíts....köszi

2010. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Bocsi,én azt írtam tizenévesek. Nem mondtam h kifejezetten 14,vagy hogy pont rád gondoltam. Természetesen akinek nem inge ne vegye magára. (Ez egy mondás,ami azt jelenti,hogy akire nem vonatkozik ne értse úgy hogy neki is szól. Csak azért, hogy ha ezt már esetleg nem tanítanák:))
2010. júl. 20. 13:19
 14/14 anonim ***** válasza:

"nem járok discóba, nem is fogok"


Hogyne.


"nem ba.sztak még meg, és egy darabig nem is fognak"


Legalább a szép beszéd az már meg van.


"én 14 lány vagyok!"


14 lány vagy? Az a sok lélek mind benned van? Tudod őket irányítani?

2010. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!