Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Találtam a fagyasztóba 40-50dk...

Találtam a fagyasztóba 40-50dkg sertéscombot! Mit csináljak szerinted belőle?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 09:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Pörköltön gondolkozom tarhonyával csak azt picit unom:D valami tipp vagy esetleg valami jó ötlet?
2012. jún. 11. 09:18
 2/19 anonim ***** válasza:

Borsos tokányt. /tudom, eredetileg marha hus/Pirits füst

ölt szalonnát, rajta hagymát, majd a csikokra vágott hust. Viz nélkül párold puhára. Füszerezd borssal, sóval. A füstölt iz dominál. A végén, ha puha, l dcl vizben l kanál lisztet kerverj ki, és süritsd be a hust. Óvatosan forrald ki. Piros paprika nem kell. A legvégén még egy kis friss bors. Jó rizzsel, tésztával, nokedlivel. Egy jó kis fejes saláta, vagy uborka.

2012. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
a tokány nagyon jó ötlet, dúsíthatod esetleg gombával, zöldborsóval, de csinálhatsz hentestokányt is.
2012. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
jól hangzik de most nem nagyon kívánom :D meg nem igazzán szeretem a füstölt dolgokat
2012. jún. 11. 09:30
 5/19 anonim ***** válasza:

Esetleg mustáros rántotthúst is készíthetsz belőle, még van idő egy kicsit pácolni. 4-5 szelet szép húsod lesz. sózod, borsozod, bekened mustárral. egy közepes, karikára vágott hagymával osszerakod ás lefóliázod.

pár óra múlba a hagymát leszedve panírozod. a tojásba tegyél egy kanál tejfölt, kézi habverőbvel csomómentesre keverd.

isteni finom puha lesz a panír, a hús pedig finom pikáns.

zöldséges rizzsel, petrezelymes krumplival mennyei ebéd.

plusz valami friss saláta.

2012. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Daráld esetleg le. Egyből rengeteg lehetőség nyilik. Rakott dolgok, töltött dolgok, fasirt stb . De a tokányt sem muszáj szalonnán inditani.
2012. jún. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
a tokányok alól nyugodtan elhagyhatod a füstölt szalonnát. az csak egy opció.
2012. jún. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kis őrölt mustármagot, keverd össze sóval, borssal, fűszerezd be a hússzeleteket, és kevés olajon serpenyőben süsd ki őket. Köretnek készíts majonézes kukorica salátát, süss mellé friss bagettet, és kész is az ebéd! :)
2012. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Robi.88. ***** válasza:
9%
sztem fogd a hust vágd fel apro csikokra, utána fogd meg a telefont és rendelj pizzát:D:D
2012. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hát sok jó ötlet van, de lehet csak annyi lesz, hogy pörkölt! esetleg valami ötlet h a pörkölt még jobb legyen ?
2012. jún. 11. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!