Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meg vehetem azt a húst aminek...

Meg vehetem azt a húst aminek 1 nap múlva jár le a szavatosága? Be rakhatom a fagysztóba, és meddig tárolhatom ott?

Figyelt kérdés
Libamellet és combot árul a hentes 5kg kiszerelésben 15000ft helyett 7000 ft ért. Ez a hús még nincs lefagyasztva :
2012. máj. 14. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
szagolni szoktam,ha jó illata van,akkor megveszem és fagyasztom,ugy eláll sokáig (max 2-3 hónap)
2012. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a húsra nagyon kényes vagyok, aminek 1 nap múlva jár le a címke szerint a szavatossága, már nem szívesen veszem meg, de ha mégis, akkor még aznap elkészítem és megesszük.
2012. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha holnap jár le a szavatossága, akkor nyugodtan tedd be a fagyasztóba, onnantól már 1 évig eláll, persze emielőtt megveszed nézd meg, hogy friss-e, rugalmas-e, milyen a színe, szaga. Én már vettem pulykamellet akciósan ami következő nap járt volna le és semmi baja nem volt, kis adagokban tettem a mélyhűtőbe.
2012. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok


hnapi szavatosság csak egy dátum,vettem már romlott húst ugy hogy volt még 1 hete lejárni,de vettem már sokszor aznap lejárót ami tökéletes volt

2012. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vedd meg nyugodtan én is szoktam ilyen 1 napos szavidős húsokat venni a Metróban féláron. otthon azonnal megmosom, szétporciózom adagokra, leszárítom konyhai papírtörlővel és csomagolva, megdátumozva teszem a fagyasztóba. még soha nem volt semmi baja.
2012. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyers, árusítható hús szavatossága "sima" hűtőben sem több 3 napnál.Ha "jól néz ki" nyugodtan vedd meg és fagyaszd le!
2012. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!