Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi volt a konyhában a legnagyo...

Mi volt a konyhában a legnagyobb siker élményed? Amire büszke vagy?

Figyelt kérdés
Nekem amikor a nagyim azt mondta,hogy finomabb a hús levesem mint az amit ő csinál !!!
2011. nov. 8. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám szülinapi oroszkrém tortája. Napokig melóztam vele, de megérte, mert isteni lett :)
2011. nov. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az amikor az ismerőseim veszekedtek azon, hogy ki egye meg az általam sütött sajtos-sonkás kifli utolsó darabját :)

Plusz mondhatni évekig kísérleteztem és keresgéltem a tökéletes pogácsa recept után, és megtaláltam, megsütöttem, és gyönyörű szép lett, isteni szépséges látvány és ízre is első osztályú :) Nyam-nyam :)

2011. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Nos, én nem szeretek sütni-főzni, viszont nagyon jól tudok.

Rétest sütöttem és a nálunk dolgozó szerelőt is megkínáltam,. nagyon ízlett neki, és miközben ette, mesélte, hogy idős apja nagyon beteg, csak fekszik , enni sem akar semmit és nagyon rossz a kedély állapota.Megsajnáltam a bácsit és küldtem neki egy csomag rétest.Másnap jött vissza a szerelő nagyon vidáman és azt mondta, aranyba kéne foglalni a kezét annak, aki a rétest sütötte, mert apukája megkóstolta, végül meg is ette mindet, amit küldtem , nagyon ízlett neki és végre jó kedve volt.Ez volt a legemlékezetesebb dicséret, amit kaptam.


Másik, hogy mikor oviba vittem farsangra kókuszgolyót, a gyerekek úgy szállták meg a tálat, mit egy sereg éhes madár és pár pillanat múlva egy darab kókuszgolyó sem maradt :D

2011. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Amikor először, egyedül meg tudtam gyújtani a gázt :D
2011. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam két szelet pirítós a piritósban

1. Nem rázott meg az áram

2. Nem gyújtottam fel a lakást

És az egyik piritós még ehető is lett...

2011. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor végül meg mertem gyújtani a gázt. :P
2011. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Az almás pitém..Én elég analfabéta vagyok a sütéshez,és telefonos segítséggel a húgom szájbarágós utasításával megsütöttem életem első almás pitéjét..Igaz amikor kész lett a tepsit ahogy kivettem a sütőből már a földre is ejtettem,és az almás pitém ezer felé esett a padlólapon..De a kutyák jó ízűen még melegen elfogyasztották.Sőt nyár lévén,még a férjem galambjai is bejöttek a nagy konyhába csipegetni..Végül is az állataink nem panaszkodtak,és az utolsó morzsáig feltakarították a konyhát..:)

Büszke voltam mert 3 kutyát,2 macskát,és vagy 20 galambot etettem meg egy helyen úgy hogy békésen elvoltak..:)

2011. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Nincs kimagasló, de mindig büszkeséggel tölt el, ha készítek valami különlegességet és valamelyik családtagnak annyira bejön, hogy utána ő is kipróbálja otthon.
2011. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

1, Keresztlányom keresztelőjére készítettem egy dobostortát. Megkérdezték, hogy cukrász vagyok-e....

2, Anyukám ill. családom minden dícsérete felér egy glóriával! Pláne, ha üres a tányér elöttük vagy újra szednek.

3, Tesómmal (én akkor 5, ő 10 éves) készítettünk anyunak egy tortát piskótából, kakaó krémmel, amíg dolgozott (apu is). Mai napig emlegeti, de akkor a meglepetéstől sírva fakadt. Ennek 33 éve már.

2011. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok ien van mert sokszor kísérletezek új ízekkel. Ha ízlik a családnak, páromnak akkor az nagyon jó érzés. Meg ha valamien süteményt sütök egyszerűen imádom ahogy lépésről lépésre egyre szebb gusztább lesz.
2011. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!