Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet készíteni palacsinta...

Mit lehet készíteni palacsinta tésztából?

Figyelt kérdés
ELEGEM VAN! Nem lett jó a palacsinta tésztám! Leragad, leég, stb... többet nem sütök, az biztos! Tudnátok ajánlani valami finomságot, amit ebből a tésztából meg lehetne csinálni? De lehetőleg ne kelljen hozzá a palacsinta sütő, mert azt jó messzire hajítottam! Köszi
2011. júl. 20. 12:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsit vissza kéne sűríteni liszttel és akkor bármit amit amúgy panírozni szoktunk, belemártod és bő olajban sütöd. én pl felkarikázott banánt imádom így
2011. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%

főzz párszem krumpli héjában. ha megfőtt, megpucolva terítsd zsírozott tepsibe, ha van egy kis szalonna, kolbász, azt szórjál rá és egy félkarikára vágott hagymát.

a sűrű palacsintatésztával teritsd be, és szórd meg reszelt sajttal.told be a sütőbe, süssed pirosra.

finom tepsis krumpli lesz belőle.

2011. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, hozzáfűzés a 2. válaszhoz: ha jó vékonyra vágod a krumplikat, akkor nem kell előfőzni
2011. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok, hogy ilyen gyorsan segítettetek! Köszönöm :)

Már a kedvem is jobb!

2011. júl. 20. 12:24
 5/31 anonim ***** válasza:
54%
Az előző palacsintásat is te kérdezted? :) egyébként én is mindig szenvedek vele, kb. 8 év kellett míg megtanultam a módját, de most se tudom olyan szép vékonyra, mint szeretném, meg dobálni se tudom. ha lehet, kerülöm a palacsintakészítést, de a párom imádja, így ráveszem néha magam
2011. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Sűrítsd be kis liszttel, és márts bele virsliket, süsd ki őket olajban.
2011. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem tévedek, jóesetben egy palacsintatészta édes... Ti meg sós kajára borítanátok?? Tepsis krumpli??? Érdekes íze lenne szerintem....INkább császármorzsa.. Olaj,bele az egész tészta és kevergetni jó darabig.. de vigyázz leéghet!
2011. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
a palacsintatészta nem édes, belevalóktól lesz édes (vagy sós, lásd. hortobágyi húsos palacsinta)
2011. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne kritizálj, amíg nem kóstoltad meg. A tepsis krumpli isteni, csak úgy, mint a pacal, a borsóleves, a mákostészta vagy a bundáskenyér. Van, aki szereti, van, aki nem. Mindenesetre létező étel.
2011. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Vagy karikákra vágott alma, belemártod, és megsütöd mindkét oldalát, utána megszórod fahéjas cukorral.És sűrítsd be egy kicsit, ahogy a többiek mondták! A legjobb ilyenkor valamilyen robotgép!
2011. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!