Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gáz, hogy még nem tudok főzni...

Gáz, hogy még nem tudok főzni csak egyszerübb kajákat?

Figyelt kérdés
Ti hány évesen tanultatok meg főzni?énn tanulgatok,de elég lassan..18L
2011. júl. 18. 14:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26 évesen még csak tésztát tudok főzni, semmi mást. De nem is akarok megtanulni. Nincs szükségem rá és nem érdekel a dolog.
2011. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
3 evvel hazassagom utan, 26 evesen meg mindig nem tudtam semmit fozni, nem is erdekelt, nem is akartam megtanulni. Minden este vacsorazni mentunk ferjemmel. 28 evesen, mikor fiam 2 eves volt kezdtem el tanulgatni, nem azert mert akartam, de faraszto volt a gyerek utan futni az etteremben, vagy en vagy a ferjem. Jol fozok, de meg mindig nem szeretek, de csinalom a csaladnak. Egyedul lennek, nem foznek semmit.
2011. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
hát igena főzés sok gondot okoz néha,főleg ha munka után főzni is kell,de nem mindenki engedheti meg magának,hogy étteremben egyen sajnos,és nem tudhatom majd milyen férjem lesz...de azt szeretném,hogy most neki kezdjek tanulgassak főzni..mire férjhez megyek tudjak főzni...most megyek 12 osztályba s jövöben elvégeztem a sulit és lehet,hogy távol kerülök a szüleimtől egyetemre megyek és tudnom kell majd magamnak főzni...szoval nagyon érdekel a főzés mostanában figyelem anyut is,hogy mit hogyan csinál meg a nagyimat aki szakácsnő volt,amugy ha valaki tud valami könnyü egyszerüen elkészithető gyors és finom kaját irhattok bátran,szivesen fogadom:) és köszönöm a sok választ:)
2011. júl. 18. 17:00
 14/21 anonim ***** válasza:
Irigyellek, es elismeresem. En inkabb ketszer kitakaritom a hazat, csak ne kene vacsorat fozni.
2011. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ma tettek fel egy kérdést: Javasolnátok olyan ételeket ...

Jónéhány egyszerű étel készítés módja fent van már, keresd ki. De szívesen írunk neked külön is, jó lenne ha tudnánk, hogy melyek azok az ételek, amiket kifejezetten szeretnél megtanulni. Mik a kedvenceid, akár készételben, akár alapanyagot tekintve.

2011. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
amugy erdélyi vagyok......itt picit másképp főznekmde imádom,ahogyan az unokatesom főz..ő pesti:) ...kedvencem bableves ..spenot főzelék....különböző sütik..
2011. júl. 18. 23:38
 17/21 anonim ***** válasza:
engem akkor kezdett érdekelni a főzés, mikor saját háztartást kezdtem vezetni, tehát 24 évesen. azóta viszont rohamléptekkel haladok, ma már akkor sem jönnék zavarba, ha beesne egy éhes hadsereg és nincs otthon semmi:)
2011. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
akkor neked szerencséd van:)
2011. júl. 19. 00:09
 19/21 doboszoli ***** válasza:

Bocs, de ennek semmi köze a szerencséhez.

Érdekelte, megtanulta, gyakorolta, működik.

Te is ezen az úton jársz, csak még az elején.

Türelem!

2011. júl. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
doboszoli, köszönöm, valóban így történt. plusz kellet hozzá egy férj, aki imádja a hasát és akit imádok kényeztetni, meg egy gyerek, akit szintén:) Valóban, ma már imádom a sütést-főzés, engem megnyugtat, semmi nem vezeti le úgy a feszültséget, mint a habverés vagy a tésztagyúrás:) szeretem a végeredményt, ahogy a család két pofára tömi be és 3 perc alatt eltünteti, amivel 3 órán át dolgoztam, szeretem megvendégelni a barátaimat, szeretek feldíszíteni egy tortát, alig van szívem felvágni. szerintem a főzéshez szenvedély kell (vagy elhivatottság, nálam inkább az előbbi).
2011. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!