Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gáz, hogy még nem tudok főzni...

Gáz, hogy még nem tudok főzni csak egyszerübb kajákat?

Figyelt kérdés
Ti hány évesen tanultatok meg főzni?énn tanulgatok,de elég lassan..18L
2011. júl. 18. 14:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Egyáltalán nem gáz. Bár én a hideg kajára esküszöm!!! :D

25N

2011. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Pontosan mik azok az egyszerűbb kaják? :)
2011. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
14 évesen kezdtem el komolyan foglalkozni vele. De rám "kényszerítve" volt, mivel anyukám úgy ment férjhez, hogy nem tudott főzni és nem akarta, hogy én is így járjak.
2011. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
laci bácsi se Stroganoff bélszínnel kezdte a tanulást :D
2011. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

18 évesen még én is csak egyszerű kajákat tudtam csinálni és féltem a nehéznek tűnőektől.

Ma már tulképp bármit megcsinálok, elolvasom neten más mit-hogyan csinált, utánanézek mindennek és szépen összerakom :)

Anyám kb 40-50 évesen sem tudott főzni mert mamámmal lakott és ő főzött rá, most pedig már lassan én jobban tudok, mint ő. Persze igyekszik megtartani a "tekintélyét", de múltkor is a tortámhoz a pudingot úgy elkúrta hogy alig bírtam rárakni, folyt mindenfelé.

2011. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
pl káposztás tészta...krumpli vagy zöldségleves,sült csirkecomb,petrezselymes krumpli ilyesmiket csináltam..nameg sütök...tavaj szülinapomra is én sütöttema tortát...idén is suliba bekellett vinnem 1 tortát mert megünnepeltük a szülinapom suli végzéskor mert julius 23án születtem,és sütötem anyummal 1 finom és egyszerü tortát mindenkinek izlett,csak a kényesek nem ették mega padban hagyták..:-s
2011. júl. 18. 14:56
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

szerintem már ez is jó amiket eddig csináltál.

sok fiatalnak eszébe sincs,hogy valamikor is főzzön.

énis 18 éves vagyok,és anya mindig tanítgat,szoktam csinálni ezt-azt de nagyon ritkán,ha lesz saját háztartásom akkor viszont biztos megtanok majd főzni mindent amit kell.

2011. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél Horváth Ilona, vagy Pelle Józsefné szakácskönyvet. Ne a kisfüzeteket, amiben külön mikrós, meg külön hidegtál stb. receptek vannak, hanem a vastag "alap"könyvet. Abban benne van sok kis apró praktika, sütés-főzés csínja-bínja, akár a rántáskészítéstől kezdve a befőzésig minden. Sokat lehet belőle tanulni.
2011. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 doboszoli ***** válasza:
73%

Kislány,(remélem nem sértődsz meg, én 50 vagyok)nagyon dícséretes, hogy érdekel a dolog. Sok korodbéli lánynak a fazék és a lábas közötti különbség felismerése is nehézséget okoz.

Te már elindultál a jó úton, csak így tovább, szépen, lassan.

A főzést ne munkának, hanem szórakozásnak, alkotásnak érd meg, próbálkozz, olvasgass, kísérletezz.(persze ne 30 fős bulira főzött ételen)

Tanuld meg értékelni a "kosztosok" hálás pillantásait, miközben az Általad elkészített ételt fogyasztják.

A legegyszerűbb ételt se "tegezd le", a paprikáskrumpli is olyan gonddal készüljön, mint a töltött káposzta.

Szóval csak szépen, odafigyelve, és kellő alázattal.

2011. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem tudtam 18 éves koromban főzni. Aztán 20 évesen férjhez mentem, kaptam ajándékba egy szakács könyvet, és nagyon gyorsan megtanultam főzni. Nagyon ritkán fordult elő, hogy ehetetlenre sikerült volna amit főztem.
2011. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!