Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet fornettis mini...

Hogy lehet fornettis mini kakóscsigát késziteni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ugyanolyat nem lehet, de hasonlót gondolom igen :)


Ti csináltatok már? Van kipróbált receptetek? Megosztanátok velem?

Meg a kókuszos csiga is érdekelne. Ugyanúgy kell gondolom, csak a töltelék más. Ha bármelyiket megcsináltátok már, vagy ismertek ilyen receptet irjátok meg :)


Köszi:)


2011. júl. 11. 17:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%
Jaj szakadj már le a google-ről! Ez olyan dolog, hogy valaki feltesz egy receptet, rá fogja, hogy fornettis, én meg naívan megcsinálom és köze nincs a fornettihez! Ezért írta a kérdező, hogy tapasztalatokra kíváncsi és tanácsokra, nem csak szimplán a receptre! Egyébként ha ennyire idegesít a sok kérdés, akkor minek vagy gyakorin!?
2011. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Én ezt szoktam sütni, csak a sütés felénél kb tejjel locsolom meg, és tényleg jó ropogós lesz :D

2011. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%
Elárulja végre valaki, most már én is tűkön ülök:)
2011. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ennek a sütinek mennyire van élesztő íze? Csak azért kérdezem mert amikor kelttésztás sütit csinálok, valahogy mindig annyira élesztő íze van:S
2011. júl. 11. 23:24
 15/22 anonim ***** válasza:
15%

tegnap 20:51

Sose fogod megtudni, nézz csak itt gyakorikérdéseken szét, volt már ilyen kérdés.

2011. júl. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem csak akkor van élesztő íze a sütiknek, ha nem sül át rendesen. alacsonyabb hőfokon (150 C) hosszabb ideig kell sütni szerintem. De ami linket küldtem, az nekem nem lett élesztő ízű :D
2011. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
84%

veszek fagyasztott leveles tésztát ami már kész van (Tesco, Lidl), kiengedem.

vékonyra kinyújtom majd jó sok kakaóporral megszórom feltekerem, és karikákra vágom (úgy mint a piskóta tekercsnél)sütőpapírra fektetem és a tetejére még teszek 1-1 kocka csokit (Katica) de jó a más tábla tejcsoki.

kb 20 percet sütöm.

nagyon hamar kész, olcsó és tök olyan mint a fornettis csiga próbáld csak ki!!!


kb 25 db szokott ki jönni nem kell olyan vastagon szelni mert kel még sütés kötben is

2011. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó:) a héten még ki is próbálom.
2011. júl. 12. 23:08
 19/22 anonim válasza:
Az előző jól mondta, leveles tésztával kell készíteni a "fornettis" sütiket. Pofon egyszerű, csak a tölteléket kell kigondolni, és eldönteni hogy csigát, kiflit, rácsost, vagy mit akarsz csinálni pontosan.
2011. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

De azért le kellet fikázni mikor ezt a receptet linkeltem

[link]


Mert google, inkább nem mondok semmit.

2011. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!