Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet fornettis mini...

Hogy lehet fornettis mini kakóscsigát késziteni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ugyanolyat nem lehet, de hasonlót gondolom igen :)


Ti csináltatok már? Van kipróbált receptetek? Megosztanátok velem?

Meg a kókuszos csiga is érdekelne. Ugyanúgy kell gondolom, csak a töltelék más. Ha bármelyiket megcsináltátok már, vagy ismertek ilyen receptet irjátok meg :)


Köszi:)


2011. júl. 11. 17:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, ezt én is szeretném tudni
2011. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%

Emberek, mikor tanuljátok már meg, hogy a google a barátunk??


[link]

2011. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy nagy áruházakban lehet venni fagyasztottat is zacskóban, meg azt hiszem Family Frostosnál is.
2011. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Neked lehet, hogy a barátod, de direkt irtam, hogy kipróbált recept! Ami annyit jelent, hogy olyanok válaszát várom, akik csináltak már ilyet és leirják nekem a receptet és esetleg még egyéb tanácsot is! Egyébként meg ez az oldal a gyakorikérdések.hu ha nem vetted volna észre és nem a "google a barátunkhoz" hasonló vélaszokért jövök ide!
2011. júl. 11. 18:05
 5/22 anonim ***** válasza:
19%
Mert azt nem ember próbálta ki? Meg fele ennyi kérdés se lenne, ha egy kicsit talpraesettebb lennétek, de harapd le a fejem. Köszi
2011. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

Hát igen, ha mindenki a google-t használná nem kéne gyakorikerdesek.hu! Az ilyeneken én is ki tudok akadni, akik nem tudnak a kérdésre válaszolni, csak annyit, hogy google! :S

Ja és bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, egyébként engem is érdekelne ez a fornettis kakaós csiga recept. :)

2011. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%

Ezt is google mutatta

[link]

2011. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

gondolom sokféle receptet kipróbáltak már, de én a googlés találatok között, hogy jövök rá, hogy melyik a jó és melyik a kevésbé jó recept? Talán te tudod?

Az ilyenek minek válaszolnak egyáltalán?

2011. júl. 11. 18:12
 9/22 A kérdező kommentje:
egyébként amit most linkeltél az nem az a kakóscsiga.
2011. júl. 11. 18:14
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Én kérek elnézést, hogy segíteni akartam.
2011. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!