Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt tudnék készíteni...

Milyen ételt tudnék készíteni estére apukámnak 12 évesen?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok és van egy 18 éves nővérem,de mi apukánkal élünk,aki elvált anyukánktól.. stb. MIvel tesóm elment a Hegyalja fesztiválra(ahol ott lesz egy hétig), ezért egyedül vagyok itthon és apum este ér haza, ezért szeretnék valamit finom, de mégsem olyan bonyolult elkészítésű ételt főzni..

Ha tudtok ilyet legyetek szívesen írjatok,ha tudtok receptet is linkelhettek..

A válaszaitokat előlre is köszönöm. :)(És remélem megértetek engem..)


2011. júl. 11. 14:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

Melegszendó,sajtos sós rúd....De mire gondoltál??Főétel vagy más??

Mi van otthon?Bevásárolni is te fogsz??:)

2011. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%
Bundáskenyér? Melegszendvics?
2011. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

sajtos tészta

túrós tészta

rakott tészta


sült hús+ krumplipüré hozzá

2011. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%
Bundáskenyér? Melegszendvics?
2011. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Szereti a rántottát?

Azt könnyű elkészíteni, és elrontani se egyszerű!


Szalonnakockákat kiolvasztassz, dobsz rá kockára vágott hagymát, kicsit pirítod, ráöntöd a felvert tojásokat és készre sütöd.


Ha egészségesebben akarod elkészíteni, akkor kevés olajat használj szalonna helyett.


A rántotta szinte mindent elbír: tehetsz bele paprikát, paradicsomot (bár akkor már majdnem lecsó), cukkínit, kolbászt, sonkát, gombát, meg amit a fantáziád enged!

2011. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Főételre gondoltam, de ha kell elmegyek a boltba és meg veszem azt ami nincs hozzávaló itthon.. Mert azért szerintem jó, ha hazajön fáradtan a munkából és van itthon kaja, amivel meg tudom kínálni, meg minden..
2011. júl. 11. 14:13
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat, de valami főtt étlre gondoltam és nem ilyen melegszendvics, bundáskenyér félére, ezeket inkább reggelire..:) Még a rántott hús burgonyapürével,vagy sültkrumplival is jó ötlet..:)
2011. júl. 11. 14:18
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem csinálj neki egy bőségtálat.Ebben a melegben valószínű nem is lenne kedve valami főtt ételhez.Azért majd ird le mi van otthon mert akkor könyebben tudnak segiteni.

Fogj egy nagy tányért és tedd tele mindenféle finomsággal,szalámi szeletek szépel felsorakoztatva,sajt,paprika,paradicsom,hagyma akár csinálhatsz egy kevert túrót is(más náven körözött).

Csinálhatsz parasztvacsit is ha van otthon hozzá minden.Akkor is fogsz egy tányért,rá szalonna,kolbi,hagyma,fött tojás,krumpli(sült).

2011. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
A sajtos tésztát nem szereti, meg az ilyen rakott dolgokat.. Túrós tészta meg tagnap előtt volt.. A rántottán is gondolkodom még, de az is nagyon egyszerű, inkább reggeli féle ételnek látszik..(Bár azt tudok csinálni.. Az egyik legkönnyebb étel.) De azért köszii a válaszokat mégegyszer! :))
2011. júl. 11. 14:21
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

Sztem csinálhatnál paprikás krumplit, vagy valamilyen főzeléket. De a melegszendvics és a bundás kenyér is tényleg jó.

A tűzhelyre, forró olajra nagyon vigyázz.


Itt találsz néhányat, érdemes átbogarászni, vannak benne jó ötletek.

[link]


Sok sikert!


Majd megírnád, hogy végül is mit főztél?

2011. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!