Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Muffinról a papírt hogy...

Muffinról a papírt hogy könnyebb levenni, még melegen vagy amikor kihült?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 14:40
 1/7 anonim válasza:
74%
Mindig az szedje le a papírt, aki épp eszi a sütit, így "idegen" kezek nem tapizzák össze a kaját :)
2009. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Családon belülre szoktam sütni és természetesen tiszta kézzel. De nem ez volt a kérdés hanem hogy hogyan könnyebb leszedni, még melegen vagy hagyjam előtte kihülni.
2009. márc. 25. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!En sem szoktam leszedni,igy akkor lesz megprobalva,amikor az mar hideg/ebb. De en mar mindket verziot probaltam es az a tapasztalatom, hogy a kakaos/csokis muffinnal,amelyiknek a tesztajaba keversz csokidarabokat,annal celszerubb megvarni mig kihul, mert nekem volt, hoyg kicsit "kifolyt".De amikor melegebb serulekenyebb is,hamarabb osszenyomodik,de mivel puhabb a teszta elmeletileg ilyenkor konnyebb leszedni a papirt rola, mint amikor mar kihult.Kerdes ki mennyire ugyes.A meleg papirleszedetel mellett szol meg az is, hogy ha rafolyt kicsit a teszta es beakadt,akkor szepen kitudod csalogatni.A kihultnel ilyenkor beleszakad. :(

Annyit beszeltem rola, hogy en is csinalok ! :)

2009. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Én soha nem papírral sütöm. Simán kiszedem a muffinsütőből amikor kihült és utána teszem bele a papírba. A papír csak azért van, hogy gusztusosabb legyen megfogni.
2009. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez volt a kérdés, de én még sehol nem ettem "meztelent"

Azt hittem, az a jó, hogy papírban van.

Hát a minyont meg direkt beleraktam.

2009. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kihült sokkal könnyebb levenni a papírját.
2009. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is könnyebb hidegen, Amikor melegen próbáltam, szétesett a muffin.

Egyébként előre leszedni nem illik.

2009. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!