Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 24 cm-es tortaformához írnátok...

24 cm-es tortaformához írnátok bevált recepteket? (könnyű piskótát szeretnék, amit gázsütőben is meg tudok sütni)

Figyelt kérdés
Szoktam sütni, sikerül is, csak néha "sűrűbb" a tészta, mint amilyen jólesne a családnak, de elrontani sem szeretném, ezért kérnék megbízható receptet. Köszi!
2011. jún. 22. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez valami mennyei:

[link]


Szoktam a tésztába néha gyümölcsöket is dobálni és úgy sütöm (nagyon fincsi málnával vagy meggyel).


Még könnyebb a tésztája, ha a 2 tojásfehérjét habbá vered és a végén óvatosan a masszába forgatod. Nálunk mindig dupla adag készül. :)

2011. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap olvastam itt ezen az oldalon egy receptet! Nagyon egyszerű volt, és annál finomabb!

Bár én 23 cm-es formába csináltam, szerintem az az 1 cm nem oszt nem szoroz.

A második hozzászólásban emlegetett sütiről van szó! Én raktam bele ribizlit és málnát. Nagyon könnyű, és puha lett a tészta! Mára nyoma nem volt a sütinek!

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__19..

2011. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én írtam le tegnap azt a poharas gyümölcsös sütit, tényleg nagyon finom az is, próbáld ki!

Kedves második válaszoló, örülök, hogy neked is ízlett, mi is odáig vagyunk érte. Bármilyen gyümölcsjoghurttal vagy kefirrel, gyümölcsökkel, csokidarabokkal isteni finom még két nap múlva is. Muffinnak is ezt a tésztát használom, mindig jól sikerül. :)

2011. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ó nálunk a másnapot is alig érte meg, nem hogy két nap múlva... :) De elhiszem, hogy puha lenne még 2 nap múlva is!

Isteni finom!

2. válaszoló

2011. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!