Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kávékrém vagy kávétorta recept?

Kávékrém vagy kávétorta recept?

Figyelt kérdés

Születésnapra szeretnék kávés tortát sütni.Van valami BEVÁLT recepted?

Valami egyszerű és finom kávés tortára gondoltam főzött kávéból,aminek az elkészítése nem igényel túl sok időt,mert nem ez az egyetlen,amit meg kell sütnöm,és mindössze egy napom van rá.

Előre is köszi a segítséget!


2011. márc. 3. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél Mascarpone-t, annak a dobozán van tiramisu recept. Az isteni finom és kávés. Könnyű elkészíteni.
2011. márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem van egy hát nem tudom hogy jo lessz-e de nekem bevált.picit idő igényes de nagyon finom és bevált recept.tészta hozzávaloi:6tojás.24dkgcukor.6evkanál erős kávé/lefőzőtt/ 18dkg liszt,1 evkanál őrölt kávé pici szódabikarbóna.krém:1 cs vaniliás puding por.7,5dl tej.3 ev kanálcukor.10dkg kókuszreszelék.25 dkg rama.20dkg porcukor. a tojássárgákat a cukorral habosra keverjük.majd kanalanként hozzáadjuk a kávét.A lisztet az őrölt kávéval és a szódabikarbonával elkeverjük és ezt is hozzá adjuk majd bele forgatjuk a tojás kemény habját.Torta formában meg sütjük/tű probáig/ a pudingot másfél decitejjel és a cukorral kikeverjük,6dliterforralt tejjel meg főzzük majd hozzáadjuk a kókusz reszeléket.Ha kihűlt belekeverjük a margarinos porcukrot. A tortát 3 lapra vágjuk a krémmel ugy töltjük meg hogy a tetejére és az oldalára is kerüljön.a tetejét csoki darával és tejszin habbal diszitjük. Remélem jo lessz és ha megsütöd egy jo tanács áljon a hűtöben egy éjszakát nagyon finom lessz másnapra.
2011. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

www.mindmegette.hu

Kapuccino szelet, vagy ilyesmi. de mézes tortalapot vegyél, azzal sokkal finomabb.

2011. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
arab kávétortát csináltam szülinapra, nagyon jó lett és még sütni sem kell, nézz utána neten
2011. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hm... arab kávétorta tényleg isteni! :)
2011. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!