Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért másabb az éttermekben a...

Miért másabb az éttermekben a rántott sertéskaraj?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy halálra van kloffolva, meg nincs olyan barnára megsütve a panír.Anyukám rántott húsa annyira más.
2011. febr. 11. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

a vendéglős érdeke, hogy minél kisebb nyershúsból minél nagyobb panírozott szelet legyen.

és, mivel frissensült, a sütési idő is kevesebb, mint, mint otthon.

2011. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg agyonégetett, sokat használt olajban van kisütve. Csodálkozol, hogy anyukádé finomabb?
2011. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt. Ahol nagy a szelet,és vastag,ott legtöbbször nagyon kiverik a húst,és duplán panírozzák. Fő a haszon.
2011. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még nem voltál igazi étteremben. A snassz éttermek általában rosszabbul főznek mint otthon. De van sok kivétel is, ahol meg is kérik az árát, és ezért nem is spórolnak vele.
2011. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem irta hogy finomabb az anyukáé, csak másabb:)
2011. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én éttermemben csak azért más a rántott szelet, mint az otthoni, mert ugyanabban az olajban többféle hús is sül, így átveszik egymás ízét.Más svindli nincs, nincs dupla panír, normális vastagságú a klopfolás.Bár a normális alatt mindenki mást ért, van aki a vékonyat szereti, van aki a vastagot, van aki a normálist.Döntsd el te melyik vagy,és ítéld úgy az éttermet, ahová bemész.És bízz abban, hogy pont kifogtad azt a helyet, ahol a te szád íze szerint főznek.
2011. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én igazán jól főzök, mindenki enni jár ide. De nevessetek ki, én imádok étteremben enni, jobban esik mint a sajátom. Bemagyarázom magamnak, hogy jobb, pedig biztos nem. Igy vagyok a főzelékekkel is. Jobban esik néha a piaci büfében egy főzelék, mintha magamnak készitem el.
2011. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!