Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan aki nem kimérve,...

Van olyan aki nem kimérve, hanem csak rutinból (szemre) csinálja a palacsintát?

Figyelt kérdés

Nincs sem konyhai mérlegem, sem tartályom, amiben kimérjem a tejet, vagy bármit ezért érdekelne, hogy akik nem is használnak ilyeneket, miből mennyit tesznek bele.

Le tudná írni valaki, hogy hogyan készíti pontosan? Mármint magára a menetére is kíváncsi lennék. Csak mert amennyi videó van, annyi féle variáció.nvalaki szódával/ásványvízzel csinálja l, valaki nem. Akinek van bevált receptje az légyszi segítsen. Mennyiségre kb egy nagyobb családnak valót szeretnék. Kb 15-20 db de nagyobb adag is lehet.



aug. 10. 06:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Még csak olyannal sem találkoztam élőben aki mérte a hozzávalókat. Elmondhatatlanul meglepődtem mikor először olvastam a neten, hogy a palacsintához is mérik a hozzávalókat.
aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább evőkanalat használok mérőeszköznek a liszt kiméréséhez.A többit csak úgy saccra,az anyag állagához igazítva...De tessék kb. ilyenek az arányok mint ahogyan elmondja a szakács ebben a rövid videóban:

https://www.youtube.com/watch?v=Hs94Z_BtGtQ

aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
lisztet ėrzėsre tojást azt tudom tej ėrzėsre de fél litert minimum,ės cukrot is teszek bele és nem ragad le nekem .
aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
9-es, dehogynem mindegy, mivel gyakorlatilag csak liszt, tojás, víz (tej), esetleg pici olaj a recept, nem egy piskótatészta, amiben már valóban nem mindegy a tojás mennyisége.
aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
aug. 12. 00:39
 16/16 anonim ***** válasza:
Saccra csinálom én is. Meg keverés közben érzem az állagát
aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!