Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit rontottam el a palacsintat...

Mit rontottam el a palacsintatésztában?

Figyelt kérdés
Néhány napja akartam csinálni palacsintát de amikor megkevertem akkor ilyen krémszerű lett,egyeltalán nem hasonlított a palacsintatésztára és a szine is ilyen sárgássabb volt.Lisztből 4 bögrével tettem a tésztába, tejből kb. olyan 6-tal,tojásból ha jól emlékszem 7 vagy 8 volt(közepes). Amikor bekevertem már láttam hogy valami nem lett jó az arányban,de megpróbáltam és igaznak bizonyult,mivel egyszerűen olyan tapadós valami lett,így nem tudtam kisütni sem.

júl. 1. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
1-2 tojås kell csak bele .
júl. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sűrű is lehetett,de a tojás is sok.
júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi liszthez elég 2 tojás. És majd belejössz a főzésbe! Ha valamit akarsz főzni szívesen segítünk akár itt is. (Legalábbis a normálisabbjai)
júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16%
A palacsinta mondhatni alap étel.Én is pasi vagyok,de tizen-pár évesen már egyedül kevertem ki a tésztát,fakanállal,akkor még nem volt gép hozzá...
júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mentségemre szóljon,férfi vagyok és csak most ismerkedem a konyhai környezettel"

Nemtől független, hogy ha valami sűrű, akkor hígítsd!

júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, ha valamit sütni-fözni akarsz, ELÖTTE nézz meg a neten több receptet, akkor nem vaktában kezdesz próbálkozni és nem lesz rossz az eredmény.
júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetett volna akár a liszt minösége is nem megfelelö, több évtizede fözök rendszeresen, de nemrég belefutottam olyan lisztbe (elvileg teljesen normális, amit máskor is használok), amivel nem voltam képes egyetlen palacsintát sem megsütni, mert szakadt, ragadt, pedig ugyanúgy készítettem a tésztát, mint elötte több ezerszer
júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!