Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 2,5 órája főzöm a pörit...

2,5 órája főzöm a pörit marhanyakból. Még mindig tök kemény, mit tehetek? Van olyab, hogy soha nem puhul meg?

Figyelt kérdés
jan. 3. 16:52
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Feladtan, es ma fozom tovabb, 5ora utan kezdett puhulni, most kap még 1 orat szodabikarbonaval ize popec, de ragós a hus. Ja,es nem az elso marhafozesem. 5-6x csinaltam mar. Kb 3ora alatt max mindug elkeszult
jan. 4. 14:12
 22/29 anonim ***** válasza:
23%
Még az elején megemlítettem a kiszáradást, de nem tetszett a népeknek. Szerintem túlfőzted, és azért lesz egyre keményebb. Az állat kora is sokat számít, az igaz, de egy idő után kioldódik a húsból minden nedvesség.
jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Lehet,de folyamat neztem, és nagyon kemeny volt, szoval nem a tulfozes az oka. Eddig ehetetlen kemeny volt. Most kezd puhulni
jan. 4. 14:46
 24/29 A kérdező kommentje:
Szoval ha 2-3-4 orautan kesznek nyilvabitottam volna,higy ne szaradjon ki,akkor meg ehetetlen kemeny lett volna
jan. 4. 14:47
 25/29 anonim ***** válasza:
83%
A 22-esnek fogalma sincs a témáról! Marhahúst TÙLFÖZNI nem lehet, akkor ugyanis szétesik, de nem lesz kemény, rágós!
jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
24%
Értem, 40 éve főzök, marhát is. De mindig jó szakértőtől tanulni.
jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%
#22: tipikus okoskodó kretén, nem kell vele foglalkozni
jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
71%

"Értem, 40 éve főzök, marhát is."

Túlfőzted magad...

jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=TJp6Oy5BSPw


Ennek a receptnek is marhanyakból készült pörkölt az egyik alkotó része. (3óra alatt lett kész a pörkölt - nyilván növendék marha volt az alany)

jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!