Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Segítség! Most sütök először...

Segítség! Most sütök először sütőtököt. Félbevágtam, megszórtam cukorral, csorgattam rá egy kis mézet és betettem 200 fokos sütőbe. Eléggé füstöl. Nem fog megégni a cukor? Jó lesz így? Mindenhol azt olvastm, hogy így kell sütni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 13:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy azonnal lejjebb vettem a hőfokot. Nem égett meg a cukor, kivettem és megnéztem. De tudod mit? Foglalkozz inkább egy másik kérdéssel, ha csak kötözködni tudsz!
2010. okt. 14. 13:54
 12/19 anonim ***** válasza:
20%
Mindenhol azt olvastad, hogy így kell sütni, itt is azt mondta a többség (ez ám a mérvadó vélemény...) és amit ettél az is meg volt cukrozva. Akkor nem értem miért tetted fel a kérdést, hiszen tökéletesen tudod, hogy mit kell csinálni, hiszen a gázt is lejjebb vetted, amikor füstölni kezdett, ehhez is kell ám végzettség:) Akkor csináld és kész.
2010. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Kívánom neked, hogyha legközlebb benned merül fel bármilyen kérdés, ugyanígy csak cseszegetésben részesülj a segítség helyett. Egyetlen egy normális választ kaptam, hogy süssem lassabban. Nem kérdeztem, hogy jól tettem-e hogy megcukroztam. Láttam neten különböző sütési módokat - natúrt, cukrosat, mézeset, fajhéja-barnacukrosat, szegfűszegeset; és én a mézes-cukrosat szerettem volna kipróbálni. Menet közben kiderült, hogy így sok a 200 fok, rögtön le is vettem, de a kérdés kiírásakor még nem tudtam, hogy így abba fogja-e a hagyni a füstölést. Elsősorban ezért MERÉSZELTEM feltenni a kérdést, mert -gondoltam naivan - lesz itt olyan, aki már csinált ilyet és megmondja, hogy ez normális-e, illetve mi a teendő, hány fokra vegyem le, stb.


Sajnos megint bebizonyosodott, hogy az emberek nagy része segíteni nem akar, csak okoskodni, kioktatni a másikat, gúnyolódni, arctalanul, következmények nélkül kiélni idegeneken a kisebbségi komplexusaikat.

2010. okt. 14. 14:38
 14/19 anonim ***** válasza:
33%

"Egyetlen egy normális választ kaptam, hogy süssem lassabban."


Azt is én írtam neked... Ennyit a cseszegetésről.

2010. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ja, ha hússzor belerúgsz valakibe, de előtte egyszer megveregetted a vállát, akkor a húsz rúgás nem is számít, igaz?
2010. okt. 14. 15:05
 16/19 Kriszti83 ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem rontottál el semmit, én mézzel szoktam megkenni, mert úgy szeretem. Alacsonyabb hőfokon süsd már az elejétől és nem lesz gond :)

2010. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kedves 15:19-es! Köszönöm, aranyos vagy! Egyébként időközben lassal elkészül a tök, szépen megpuhult már, meg is kóstoltam, az íze is jó lesz! :)
2010. okt. 14. 15:12
 18/19 anonim ***** válasza:
20%

Ne haragudj, hogy ne simogattam meg húsz mondattal a kicsi lelkecskédet. Ha te cseszegetésnek veszed más véleményét, akkor nehéz lehet az életed, hogy mindenki utál és bánt te szegény ártatlan áldozat, aki nem simogat és pátyolgat. Na figyelj: Ügyes vagy, okos, szép és tökéletes, fantasztikus tököt sütsz, tiéd a világ legjobb szakácsa díj is.

Most boldog a kis lelked? örülök neki!

2010. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
49%
Én is úgy tudom hogy cukorral kell meg szórni a tököt. Egész családom így csinálja.
2010. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!