Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ebéd hús és tésztamentesen?

Ebéd hús és tésztamentesen?

Figyelt kérdés

Holnapra keresek valami ebédötletet, amiben nincs semmilyen húsféleség, és nincs benne tészta és lehetöleg ne legyen túl nehéz étel.

Éppen semmi nem jut eszembe, ha valaki tud tippeket adni, elöre is köszönöm.



#ebéd #húsmentes #tésztamentes
2022. jún. 6. 17:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Zöldségekkel, tojással, rizzsel stb-vel töltött cukkini/tök/padlizsán, tetején reszelt sajt, nyammi.
2022. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
Vajaskenyér
2022. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Vagy esetleg édes dolgok: palacsinta, túrógombóc, szilvás gombóc, derelye, máglyarakás, aranygaluska stb.
2022. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
13. Ezek is tésztaételek.
2022. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
Hát én ilyen melegben elvagyok egy tál gyümilevessel, pedig nem vagyok kis darab 😂
2022. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
Lecsó, rizottó, zöldségleves,főzelékek.
2022. jún. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2022. jún. 7. 08:10
 18/19 Cubina ***** válasza:

Tejszímes spenót, sóskafőzelék, krumpli, borsó, zöldbabfőzelék. Fehér/sárgarépa/zeller/borsó vegyes főzelék, főtt, tükörtojás, karfiol, borsó, tojás, zöldségleves gazdagon, rakott krumpli kolbász, stb nélkül, tavaszi tekercs zöldségekkel, sült, rántott tofu, gombapörkölt rizzsel, vagy krumplival, rántott sajt, rántott karfiol, rántott gomba, rántott cukkini, padlizsán krumplipürével/rizzsel, rakott kel, rakott karfiol hús nélkül.

Látom, hogy régebbi a kérdés, de nagyon éhes vagyok és most látom csak, hogy mennyi féle ételt szoktam csinálni, amiben nincs hús vagy tészta. :)

2022. júl. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ meg a sok jó ötletet, ugyan tényleg régebbi kérdés, de attól még minden újabb ötlet jól jön - néha az embernek a legszembetünöbb ötletek nem jutnak eszébe, amikor szükséges lenne.
2022. júl. 2. 07:36
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!