Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem tudom mit főzzek, időm...

Nem tudom mit főzzek, időm sincs, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elmondhatatlanul sokat dolgozom, mellette bevállaltam egy sulit is es már tiszta ideg vagyok. Utálom, hogy sose tudjam mit főzzek, hogy az legyen laktató, egészséges, tartalmas

Egyszerűen fogalmamsincs.


Kérlek ajánlanátok

Általában rakott krumplit, kirantott hust, spagettit, paprikas krumplit, gyrost, turos tesztat csinalok es kb.

Van hogy lencse fozeleket de ezekert a parom nincs oda


Ennyi...



De mar elegem van ezeknek a varialasabol.



2022. ápr. 28. 08:07
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem hálistennek 😍😍😍
2022. ápr. 29. 08:10
 22/26 A kérdező kommentje:
De tessék szabad a pálya te is lehetsz tanár:) rengeteg állás hely van nálunk. ❤ lehetsz pl. Magyar tanár! Van szabad hely:))))))))
2022. ápr. 29. 08:11
 23/26 anonim ***** válasza:
68%

#22

Tanár vagyok.:)

2022. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem már rengeteg receptet kaptál, kb csak ismételni tudnám őket.


Sok időt spórolhatsz, ha nagy(obb) adagokat készítesz, egy átlag kaját 3 napig simán lehet enni, nem romlik meg és sok ételt pedig fagyasztani is lehet (pl pörköltek).

2022. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.

Az utolsó előttinek üzenem, hogy én pedig nem vagyok magyae tanár.

Ne a gyakori kérdéseken taníts kérlek, hanem az iskolában a gyerekeket, hogy ne kelljen majd felnöttként rájuk szólni, úgy mint rám.

Ha magyar tanár vagy tudhatnád, hogy a kérdésre kértem választ, nem a helyes írásomra. Remélem szövegértést nem tanítasz.


Ne haragudj, de elegem van abból, hogy itt gyk-n mindenki magyar tanár és az ember már semmit nem írhat ki, mert belepofátlankodnak a helyes írástudók.

2022. máj. 1. 18:15
 26/26 A kérdező kommentje:

magyar

Felnőttként

Ne haragudj, de nem érek rá helyesen pötyögni neked.

2022. máj. 1. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!