Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem tudom mit főzzek, időm...

Nem tudom mit főzzek, időm sincs, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elmondhatatlanul sokat dolgozom, mellette bevállaltam egy sulit is es már tiszta ideg vagyok. Utálom, hogy sose tudjam mit főzzek, hogy az legyen laktató, egészséges, tartalmas

Egyszerűen fogalmamsincs.


Kérlek ajánlanátok

Általában rakott krumplit, kirantott hust, spagettit, paprikas krumplit, gyrost, turos tesztat csinalok es kb.

Van hogy lencse fozeleket de ezekert a parom nincs oda


Ennyi...



De mar elegem van ezeknek a varialasabol.



2022. ápr. 28. 08:07
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Egy hónap és diplomázom. Eddig jól ment minden, de most úgy érzem kiszaladtam az időmből:(
2022. ápr. 28. 08:08
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Nézz recepteket, hátha megtetszik valamelyik
2022. ápr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, csak hogy a trollok mellett legyen néhány normálisabb válasz is:

Én ugyanebben a cipőben vagyok mint te. Amivel ki tudom bővíteni a listádat, gyors és egyszerű:

-pizza (pizzalap pennyből de nem az előre kisütött)

-zöldborsó főzelék

- chilis bab

-darált disznóhús zöldségekkel, rizzsel

-tengeri hal simán megsütve

-spar-ból grill csirke (ha van Szép kártyád, arra is veheted)

-szintén sparból csevapcsicsi (csak kisütni kell)

- ha egy kicsit több időd van, a marhapörkölt is elég gyors, bár az inkább hétvégi kaja

- simán lehet salátákat enni bagettek akár ebédre, ha érdekel megírom nekem melyikek a kedvenceim

-hamburger, darált marhahúsból (fasírtot magam csinálom)

-grillkolbász főtt krumplival


Nyilván ez se olyan sok, meg nem feltétlenül szuper egészséges, de cserébe elég gyors és viszonylag pénztárcakímélő.

Én rendelni nem szoktam, anyagilag nem engedhetem meg magamnak, meg igazából annyira nem is szimpatikusak ezek a foodpanda és társaik. Ha már rendelni, akkor menüt érdemes valamilyen helyi kifőzdéből.

2022. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Említed a párodat, ő nem tud főzni? Mármint értem, hogy valószínűleg nem tud, mert nem tanulta, különben nem itt a gyakorin kérdeznél, de neki még kevesebb ideje van? Mert ha nem, akkor most, hogy ennyire el vagy havazva, ő is össze tudna dobni egy pizzát, vagy egy melegszendvics sem atomfizika... Vészhelyzeti kajának ezek pont jók. Egy hónap múlva meg már fellélegezhetsz. Vagy ha anyagilag belefér, ebben a hónapos hajrában akár rendelhettek is napi menüt.
2022. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
12%
Paprikás krumplit. Bundás kenyeret.
2022. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
20%
Kedves vagy, de ilyen ügyes lány nem sok van!
2022. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is rendszeresen főzök, nem vagyok a rendelés híve a piszkos anyagiak miatt.

Viszont vannak "vészhelyzetek", betegség, felújítás, nyaralás, időhiány, amikor kivételt teszek, mert a főtt ételt igényeljük.

Ilyenkor az Interfoodtól rendelek, még soha nem bántam meg. Finomak, változatosak és bőségesek a kaják, amellett a mai árakat elnézve még nem is drága.

És mivel láthatóan nálad is most vészhelyzet van, teljesen rendben lenne, ha követnéd a példánkat.:)

2022. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Csirkemell kb 15 perc alatt kész, a rizs szintén és ezerféleképp lehet fűszerezni.

Majorannás-tejszínes szósz pl orsótésztával

Valamilyen gyors pác (én bors, zöldfűszer, vagy csípős-zöldfűszer kombót vlátogatom)

Kukoricapehely-bundás csmell 20 perc alatt megsül a sütőben

Tésztasaláta

Tonhalas-olívás spagetti

Wrap - amire, aimbe bármit tehettek

Egy grillezett pl lazac is gyorsan kész

Nachos-chips + jalapeno, avokádódarabkák, fekete bab, kis koriander-lime és tex-mex a tetejére - sütő


Vagy rendelsz - nekem ez nem opció, mert gluténosként sajnos szaladtam már bele kontaktimitációba :/

2022. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként a kedves párod miért nem főz?


Mert én, ha ezer dolgom lenne, akkor biztosan nem főzöcskéznék semmit esténként.

Ha nem tetszik neki hogy nincs főtt kaja, akkor szépen beállhat a konyhába.

2022. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Paradicsomleves

Borsofozelek, mirelit nuggets/sult virsli

Karaj serpenyoben (lesutod majd parolod)

Mirelit sultkrumpli valami husival

Tojasleves

Turos csusza

Palacsinta

Grizes teszta

Borsoleves

Chilis bab (en szoktam ugy csinalni hogy nem daralt hussal hanem virslit fozok bele igy meg gyorsabb)

Fokhagyma kremleves

Makos guba

Lecso

A rantott hus szerintem nem a leggyorsabb kaja amugy 😀

2022. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!