Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csontlevesrol leontitek az...

Csontlevesrol leontitek az elso vizet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ti a csontlevesrol leontotek az elso vizet? Ha leontom nem lessz olyan finom ize de igy meg nem olyan szep a leve.

Habzom de az elso vizet szerintetek leontsem rola?

Karaj leves csontbol keszul


2022. ápr. 17. 08:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Enis csak a habot szedem szurovel de akkor is zavaros lessz pedig nem forralom!

Ismerosom ajanlotta hogy ontsem le az elso vizet de enis azon az elven vagyok ha leontom nemlessz finom husleves ize

2022. ápr. 17. 14:46
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért öntenéd le a vizet róla? Azért főzöd a szerencsétlen csontot, hogy kioldódjon belőle minden földi jó, erre egy kézmozdulattal öntenéd ki a lefolyóba az egészet? Az ismerősöd nem normális, aki ezt tanácsolta! Szorgalmasan kanalazd le a habot és a végén szűrd át az egészet, akkor szép tiszta lesz a végeredmény.
2022. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek kivancsi voltam a elemenyetekre de ugyan az mint az enyem enis ugy vagyok vele h a finom levet leonteni rola?!WTF 😂 koszonom :) kellemes husveti unnepeket kivanok nektek :)
2022. ápr. 17. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!