Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Húslevest milyen húsból?

Húslevest milyen húsból?

Figyelt kérdés

Nem szoktam húslevest főzni. A receptek amiket találtam, némelyik 1 kg húst ír. Tényleg ilyen sok kell? Másik recept 4 féle húst ír hozzá.

Én azt szeretném, ha egyféle húsból lenne, lehetőleg ne 1 kg. Milyen húsból szoktátok késziteni? Sima szupermarketben venném, ez is szempont, hogy lehessen kapni. Plusz: nem annyira fontos, mint az alap kérdés, de vannak macskáim és nálunk senki nem eszi a főtt húst. Cicáknak odaadható húst (nem aprócsontos) tud valaki ajánlani húsleveshez? Nagyon köszönöm ha válaszol valaki!



2022. márc. 27. 15:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%

10. Igazad van, nem tudom miért írtam a csirkét.


1-es voltam.

2022. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle húsból és csontból főztem már levest. Neked is ezt javaslom, legalább ezáltal mégis változatosabb lenne az étrendje illetve többféle vitaminhoz jut hozzá. Most annyi mennyiség, ami részére lesz, ahhoz elegendő ha veszel egy csontos karajt és nagyolva kicsontozod (a húst meg felhasználod másik ételhez)... legközelebb tyúk, kacsa, marha...stb. Egy 2 literes fazékhoz nem kell olyan sok.:)
2022. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Megint 3-mas, azt azért még hozzátenném, hogy ha mondjuk egy jó karajcsontot, vagy húsos marha "karaj" csontot szép pötyögősen atom foszlós puhára megfőzöl, hát azért ez, hogy "nálunk senki nem eszi a főtt húst" lehet, hogy megváltozik!

Ha megkóstolod a bordák közti húst, vagy ami a L alak belső oldalán marad csontozáskor, szerintem nem fogjátok azt mondani rá, hogy fúj, mi ez a szar! :)

Főtt zöldségekkel isten király kaja!!!

Nagy darabokba mellé vágni a levesben főtt répát, zellert, kelkáposztát...

akkora hangulara van, hogy gyerekként az egy életre szóló élmény lehet, ha rendszeresen megadod a módját!

Én mai napig alig várom, hogy ehetőre hűljön! :D

2022. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
marha vagy tyúk.
2022. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
13-as! Én meg sem bírom várni, hogy hűljön! Az az első, hogy kiveszek egy darab bármilyen húst a levesből akár bőröset is és friss kenyérrel Vegetával és majonézzel degeszre lakom! Párom pedig a rengeteg zöldséggel tolja! Ez egyfajta előétel.:) 12 voltam.
2022. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
96%

Marhalabszár a kiraly! Keresztben vágva, középen velőscsonttal.


A húst utana lefilezed és a zöldségből csinálsz egy jó kis hamis vadas szószt. Nagyon fincsi így a főtt szószos hús makarónival v zsemlegombóccal

2022. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Megint 12,15 vagyok. Most tuti fogok csinálni valamelyik nap úgy megkívántam...S csak azt szeretném még hozzáfűzni, hogy a főtt húst utána meg is sütheted második félének! Pl.kacsa- és libacombokkal rendszeresen csinálom ezt, de egy jó csülök sincs kizárva, bár annak a levéből a múltkor konkrétan kocsonya lett. Jajj jön a húsvét azt is fogok csinálni, de lehet még előbb is.😅 Na Kérdező, remélem sikerült meghoznunk a kedved.:)
2022. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!