Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Honnan, hogyan tanulhatnék...

Honnan, hogyan tanulhatnék meg főzni?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni főzni. Mikkel kezdjem? Vagy jól bevalt recepteskönyvet, internetes oldalt tudtok ajanlani?

Az alapok mennek.


2022. márc. 10. 22:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

Azért tehetség és érzék is kell hozzá, mi pl a párommal már csináltunk (külön) Szoky recepteket is, egyik sem sikerült, pedig grammra pontosan követtünk mindent...

Nekem is gondom van ezzel, 35 évesen alig van olyan, amit el tudok készíteni és ehető is, viszont a 8 éves lányom ezeket pont nem szereti és folyton kérdezgeti, hogy mikor tanítom meg főzni, dehát én sem tudok :S Anyukámtól is annyit láttam mindig, hogy hazaesett a munkából, sültkrunpli+rántotthús (én még ezt sem tudom jól megcsinálni) aztán jó étvágyat, más meg nem volt akitől tanulhattam volna

2022. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
11-es, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz, Szoky receptjei tényleg nagyon jók és részletesek, tudni kell követni a receptet és a főzési módszert. Eddig egyikkel sem nyúltam mellé.
2022. márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

Még egy szavazat a SK-re!


Nem tudom, milyen a "szoky" többi videója, de amiket én láttam, két-három darabot, azok borzalmasak voltak. :(((

2022. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Keresel egy receptet, és követed az instrukciókat. Ennyi.

Ajánlom eleinte a videós recepteket, könnyebb ha látod is hogy mit kell csinálni pontosan.

2022. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a sok választ, megnézem az ajanlott videosokat.

A street kitchent ismerem, szoktam olvasni.

Az az igazság, csak nem akartam ezzel kezdeni, mert féltem hogy csak a leszólást kapom,hogy édesanyám nagyon jól főz és igazából nem vagyok rákényszerülve, hogy főzzek.

Ő imád főzni én meg tök jól el voltam eddig, foglalkoztam a gyerekkel, takarítottam stb.

De már szeretnék magunknak főzni, valószínűleg a gyerek is hagyná, vagy bevonnám őt is.

Csak ugye ha van aki megcsinálja helyetted, belekényelmesedsz, pedig szeretnék én "kotyvasztani" 😂

2022. márc. 11. 12:06
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Én is a Horváth Ilona Szakácskönyvéből tanultam. Legjobb.
2022. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!