Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol tudok venni szójafasírthoz...

Hol tudok venni szójafasírthoz alapanyagot?

Figyelt kérdés
2022. márc. 10. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szójagranulátumot keress. A Google szerint van a Tescoban, és biztos van a Bulk Shopban, bio boltokban, és szerintem CBA Prímában is esélyes.
2022. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csináltál már?
2022. márc. 11. 05:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Szívesen. Nem, szójából nem. Kerülöm a rossz híre miatt (hormonháztartást megzavarja, stb. - nem annyira finom, hogy ezt kockáztassam).

Réges régen (úgy 20 éve) kapható volt egy barna dobozos kész fasírt por, úgy emlékszem, az szója alapú volt. Finom volt.

Ha keresel egy szimpi receptet, nagyon elrontani nem lehet, a többi pedig ízlés kérdése, hogy melyik jön majd be neked.


Nem tudom, mi a célod - kifejezetten szóját szeretnél, vagy csak húsmentesen enni?

Én zöldséges fasírtokat szeretek készíteni, pl. cukkinis, vagy brokkolis változatot.


[link]


[link]


[link]


[link]


Gyors megoldásnak pedig létezik sok fasírtpor keverék, amihez legtöbbször csak vizet kell adni.

Pl. [link]

2022. márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szójagranulátum érdekel, akkor az van a DM-ben, a Sparban és a Tescoban is.
2022. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Én alapból azt a kész fasírt port kerestem, de olyat 20 évvel ezelőtt vettem.
2022. márc. 11. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Növényi fasírt port kapsz rengeteg félét. Biobolt, dm, Müller, de online is lehet rendelni: Dénes natura vagy vega bond márkájút. Van köztük szója, vöröslencse, bab, zab, krumpli alapú is. Nekem az Ákos fasírtpor a kedvencem.
2022. márc. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez az.
2022. márc. 12. 05:36

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!