Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy fejleszthetném tovább a...

Hogy fejleszthetném tovább a főzési tudásom?

Figyelt kérdés
Melyik fűszer mivel, hogy lesz jobb a rizs. Esetleg, hogy finomabb legyen a csirke. Úgy bármilyen információ. Ti honnan tanultatok? Nem vagyok szakács nyilvan. De szeretnék jól főzni.:) köszi a tippeket.
2022. febr. 10. 19:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ma direkt megnéztem az üzletben 4 felvágottat. 3-ban ízfokozó van. Megvettem az egyiket ez utóbbiból, mert azt szeretem. A nem ízfokozósat meg még sosem kóstoltam, ellenben abban is volt mindenféle összetevő, aminek nem ismerem a tulajdonságait, de olcsóbb volt, mint a másik. Penny saját márkás termék volt mindegyik.
2022. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A Penyben nem csoda, ott még a "drágább" is csak olcsó akármi, gyenge minöségü alapanyagokból, amikbe kell az ízfokozó, mert másként nem venné senki.
2022. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#20, azt hiszem már csak a nagyon kicsi településeken jellemző esetleg állattartás, a nagyobbaknál meg talán bizonyos fajok (sertés) tiltott a tartásuk a bűz miatt. Növénytermesztés házilag , arról meg fogalmam sincs. Nagyvárosi vagyok, de kertes környezetben lakom, itt a kertben inkább füves, pihenő funkciót látnak el a kertek, grill sütővel, nyáron felállított medencével, esetleg pár gyümölcsfával, de az ilyen földet feltúró növénytermesztés nem divat.
2022. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#22, Nem lehet ár alapján eldönteni, hogy melyik a jó minőségű és melyik nem. Szoktam figyelni a NÉBIH oldalát, ahol különféle tesztek eredményeit közlik. Érdemes figyelemmel kísérni, így meg lehet tudni, hogy a legdrágább mosópor végzett az utolsó helyen, de ugyanez volt a kutyatápoknál is. Egy olcsó Kelet Európai volt beltartalomban a legjobb, a márkás, meg valahol hátul kullogott. De jártam már így barkácsgéppel is. Egy olcsóbb FERM márka lenyomta a "neves" BLACK AND DECKER márkát és nem is kicsit.
2022. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
23 tévedsz abban, hogy manapság már kevés az ilyen település vagy nagyon relatív az, hogy kinek mi a "nagyon kicsi". Errefelé (a környező településeken is) szokás az állattartás és a növénytermesztés is és pedig Pest megyében élek. Ma kb.egy kezemen meg tudom számolni hány autó ment el az utcánkban.:)
2022. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!