Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mire jó össze vissza mindenfél...

Mire jó össze vissza mindenfélét főzni meg idegeskedni karácsonykor?

Figyelt kérdés
2021. dec. 25. 11:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

19!


A 15. válaszra reagáltam. A 9.-ben leírtam, itt nálunk pl gourmette van. Erre te ezt reagaltad:"csilivili csomagolaso, gourmet felirat, extra áron... belül meg hótt hetköznapi kommersz cucc...



Kösz, en szívesen sütök-főzök ilyenkor, es az tuti gourmet."


Ezért írtam, a gourmette konkrétan azt jelenti, egy asztali grillen/suton frissen készíti el magának mindenki a húsokat, zöldségeket, amiket még lehet elokeszitve is venni. A minősége pedig tökéletes. Mondjuk nem is Németországban élek.

2021. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Nezd meg a wikipedian, h mit jelent a gourmet...


Nem azt amit te leirsz...

2021. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
46%

A “gourmet” egy francia nyelvből származó kifejezés. Jelentése ínyenc, amely utalhat személyre, és kifinomult ízlésre, de élelmiszer készítményre is. A gourmet olyan kulináris művészetet takar, amelyet a finom ételek és italok ideális kapcsolata jellemez. Az ételek lehetnek akár bonyolultabb készítmények is, de mindegyikből az esztétikai kiegyensúlyozottság árad.


[link]

2021. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
41%

Én azért szoktam többfélét főzni, hogy egészen szilveszterig kitartson. De úgy állítom össze a menüt, hogy két nap alatt kész legyen, és ne legyen túl bonyolult az elkészítése. Sütni nem szoktam.

Nekünk az egész ünnepi időszak a pihenésből áll. Max. mosogatni mosogatunk, azon kívül csakis kedvünkre való dolgokat teszünk.

Így legközelebb szilveszterkor kell főzni. Az meg kitart jan. 2-3-ig.

2021. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
20%

22,23!


Draga okoskodo, de hozzá nem értő fellengzos akárki. Hollandiában élek, a gourmet, gourmetten, itt asztali grillen, suton való sütést jelent. Az, hogy te buta vagy mint a tök és annak ellenére se fogod fék, hogy háromszor leirtam, az a te szegénységi bizonyítványod. Tessék, butuskam, itt nézz szét: [link]

2021. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván nem kell erről szólnia az ünnepnek, de én például szeretem ezt.

Szeretek sütni-főzni, ez az ünnepek alatt sincs másképp. Mi is megyünk a párommal másokhoz enni, hozzánk is jönnek. Jó érzés megkóstolni mások miket csinálnak, én például egészséges vagyok étkezési szempontból, tehát szívesen eszek másokkal együtt, ez egy jó közös tevékenység.

Idegeskedés pedig csak minimális van, hiszen mindent időben megszervezek :)

2021. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
25. Akkor te is elnéztél valamit. Ugyanis, Gourmetstel – geschikt voor 8 = 8 részes ínyenc készlet, azaz sütőnyárs.
2021. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
37%
Egyszer megfőzünk, napokig esszük. Olyat főzünk ami finom és eláll.
2021. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#12 és nem fordul ki a szádból ez egy hetes kaja?

Én amit 23-án sütöttem sütit már ma dobáltam ki (nem sok volt)

2021. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!