Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mire jó össze vissza mindenfél...

Mire jó össze vissza mindenfélét főzni meg idegeskedni karácsonykor?

Figyelt kérdés
2021. dec. 25. 11:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
73%
10. Na ez az, más országokban még jobban elvannak kényelmesedve az emberek mint nálunk. Jó, most ezzel nem azt mondom hogy mégis 10 félét kell sütni-főzni.
2021. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%
Én másik országban élek, és én például azért főztem hadseregre valót, mert így egy hétig nem kell. (És mi holnap már megyünk dolgozni, így lesz mit vinni.)
2021. dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a hagyományok és a pihenés nem zárják ki egymást. Igen, többet sütünk, mint amennyit kellene, de a sütemények elállnak sokáig, ami meg nem, az fagyasztható. De nekünk a közös sütés is hozzátartozik a készülődéshez. Akinek mindez nyűg, annak nem kell csinálnia, ennyi.
2021. dec. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
Én is más országban élek de csak Igló halfilé volt és rizs tegnap is még ma is frissen készítve , illetve torta készítettem a a kisebbik fiamnak a szülinapjára délelőtt,este felé még vaníliás kiflit ma meg semmilyen sütit nem csináltam.
2021. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
65%

9. Ja... epp a heten lattam egy nemet fogyasztóvedelmi műsorban, h milyen tré minőseget sóznak a vevők nyakába ilyenkor.. csilivili csomagolaso, gourmet felirat, extra áron... belül meg hótt hetköznapi kommersz cucc...


Kösz, en szívesen sütök-főzök ilyenkor, es az tuti gourmet. 😁

2021. dec. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell se idegeskedni se főzni ha valaki nem akar. Befizetsz egy wellnesre és pihenhetsz. Vagy rendelsz kaját. Ez választás kérdése. Ha szívből nem tud valaki főzni a családnak rokonoknak akkor rendeljen. Tavaly nem volt kedvem rendeltem tálakat. Idén van kedvem sütök főzök. Idegeskedni meg felesleges. Ha jó előre átgondoltam mit hogyan és nem aznap akarod kipróbálni az új receptet hanem jól bevàlt, gyakorlott èteleket csinálsz, akkor nincs miért idegeskedni.
2021. dec. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
81%

Azért van pár karácsonyi kaja amiből nem is lehet keveset főzni. Kocsonya, levesek tipikusan, franciasali... a sütik zöme a végtelenségig eláll.


Ahhoz meg ne hasonlítsuk már mint sok országban év közben is konzerv levest esznek napi szinten meg előre elkészített szendvicset, bolti, kockázott almával...

2021. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
5%

15!


Szíves felvilagositasodra közlöm, a gourmette konkrétan asztali grill/suto.

2021. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
13%
18. ???
2021. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
11%
Mer az önsajnáltatósdi a divat.
2021. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!