Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hova meneküljek vagy mit...

Hova meneküljek vagy mit csináljak? Egyszerüen nem birom már az itthon kialakult helyzetet. Karácsony óta csak egyfolytában megy a cirkusz engem szapulnak mindenféle k---nak elhordanak. Betelt a pohár.

Figyelt kérdés
Sajnos egy idöre haza kellett költözni, 2. gyermekemet várom az utolsó hetekben vagyok. Nyár óta lakok újra itthon a szüleimnél. Sokat segitek nekik amiben tudok de mostmár nehezebb. Amig volt munkám, a fizum 70 százalékát leadtam anyámnak, ez sem volt neki elég. Mindenben a pénzt látja folyton harácsol. Ezek régi sérelmek megint csak.. Most hogy nem tudok annyit segiteni mindenféle ingyenélö k---va vagyok úgy beszélnek velem mint a kutyával. Csak akkor vagyok jó ha kidolgozom a belem ebben az állapotban is, itthon házicselédként. Anyám elsö házasságából van egy féltestvérem. mindig is ö volt a szent az okos, azt orvosi egyetemre járatták, lerakott vagy 5 szakmát ami nem kevés pénz engem meg semmibe sem támogattak soha még egy OKJ-s szakmába sem, föleg hogy ö nem is akar elhelyezkedni sehova mert jobb ha el van tartva igy 40 évesen is. Takaritonö lett belöle, szüleim fizetik az albérletét, számláit. 16 éves korom óta dolgozom öt meg csak pénzelték folyton az én fizetésemböl. (Már megkapta az örökséget is 6 számjegyü összeget) De ez most nem ide tartozik. Szóval az a problémám hogy nemtudom mivel érdemeltem ezt ki hogy igy viselkednek velem még ebben az állapotban is hogy hazakényszerültem terhesen családi okok miatt. Az hogy üvöltöznek velem, cipeltetnek dolgokat, emelgetnem kell és állandóan dolgozni itthon, fát vágni stb.. Miért kapom mindezt? Hova menjek vag mit csináljak? Teljesen egyedül vagyok már kisírtam a szemem is. Most is megkaptam hogy egy roh--dt k---va vagyok. A kérdés nem kamu kérlek titeket segitsetek.

2015. dec. 29. 14:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Azlemaradt hogy 25 vagyok
2015. dec. 29. 14:13
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek apja?

Vannak anyaotthonok, esetleg ott erdeklodhetnel...

Mindenhol van csaladsegitő, ott megmondják milyen lehetosegek vannak...

2015. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Ne cipekedj, ne vagj fat! Mond h nem, mert vigyazol a gyermekre es magadra. Ne felj nemet mondani,hiszen akkor is bantanak, ha mindent negteszel. A masik gyereked veled van? Anyaotthon atmenetileg jo megoldas lehet!
2015. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aha!

Orvosi egyetemre járatták, van 5 szakmája, de takarítónő.

Ne röhögtess!

2015. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekednek ugyanaz az apja?
2015. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen ugyanaz. Házasok vagyunk
2015. dec. 29. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:
De ezalatt mit csinál a gyerekek apja? Miért nem segít?
2015. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
9 éve vagyunk együtt 4 éve házasok. El kellett töle költöznünk mert itt is elviselhetetlen a helyzet amiket csinált.
2015. dec. 29. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok választásod van. Szerintem bírd ki otthon, amíg megszületik a kicsi. A helyedben már most beadnám a válópert, kérném a gyerektartást. Elköltöznék a két kicsivel, amint tudok és az első adandó alkalommal visszamennék dolgozni.

Nézz utána, milyen támogatások járhatnak még számodra két kicsivel.

Nagyon nehéz, de talán jobb, mint kiszolgáltatottan élni.

2015. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!