Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el itthon, hogy...

Hogy mondjam el itthon, hogy szakítottunk a barátommal?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés, de mikor az exemmel szakítottunk, akkor hetekig, 1-2 hónapig mérgesek voltak rám a szüleim, és gyakran mondták, hogy csalódtak bennem, stb. Most szakítottunk a párommal, igazából már kb 2 hónapja, de nem merem elmondani. Így is rosszul érzem magam, nem kell a piszkálódásuk.. :( Hogy mondjam el?
2015. dec. 20. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Semmi közük hozzá. Ha rákérdeznek, hogy mi van az exeddel, akkor megmondod, hogy már rég vége van.
2015. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Anya,Apa szakitottunk a baratommal!

Szerintem ez megteszi :)

2015. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2015. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

csak feltűnik nekik,hogy nem találkozol vele? meg nem mesèlsz róla,esetleg szomorúbb is vagy mint egyèbkènt.


DE neked kène mondani..bár gondolom most karácsonykor csak kibukik,hogy mièrt nem jön az ebèdre.

velem is szakítottak tini koromban. mondtam már aznap.sztem ez alap. de mondjuk nekem tiszteletben tartották ,nem piszkáltak vele

2015. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Amúgy igazából semmi közük hozzá.
2015. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
21 vagyok. Karácsonykor nálunk nincs nagy családi ebéd, sokszor itthon se vagyunk, így eddig se jött. Szilveszterkor meg az ő társaságával megyek bulizni, így az se feltűnő.
2015. dec. 20. 16:07
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#1: A sok önérzetes tini.... :)


Nos, kérdező, mondd el, hogy nem vagytok együtt, mert nem működött. Ha alapvetően jóban vagy anyukáddal, akkor a konkrét okot is elmondhatod.

Bár számomra furcsa, hogy nem veszik észre, hogy 2 hónapja nem vagytok együtt. Mivel nekem az jön le, hogy még otthon élsz.

2015. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
# Max Te vagy a tini hülyegyerek
2015. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
7es...lehet önérzetes tini...de igaza van ;)
2015. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem, itt szokás csak önérzetesen mindig mindent támadni, de ha gond van, akkor jön a sírás, miért nem állnak mellettem.

AMig fut a szekér, addig mindenki kikéri magának, ha gond van, akkor mert miért nem állnak mellette, akkor is ha hibázott.

2015. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!