Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztök még a héten karácso...

Mit főztök még a héten karácsony előtt?

Figyelt kérdés
A karácsonyi menüt is leirhatjátok
2021. dec. 20. 14:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10

Kinek unalmas 10-es?

Mert nekünk nem, téged meg nem emlékszem, hogy meghívtunk volna.

2021. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2%
Kedves 11-es! Világosan leírtam, hogy mindenki úgy főz, ahogy akar. Te ezt tudod produkálni én meg nem szeretném ezt produkálni. Érted a különbséget ugye? Egyébként megválogatom, hogy kinek a meghívását fogadom el, nem emlékszem, hogy a tiéd köztük lenne, ha hívnál is. Szép karácsonyt!
2021. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12-es, de mi kérdezte meg, hogy mi a véleményed a másik kajáiról? Nem olvastad a kérdést?
2021. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

#12

Örülnél te, ha abban a körben mozoghatnál, akiket én meghívok.

De az ilyen primitív kötözködőket én a mosogatóm mellől is elzavarok, de nálam szenet felhordani sem jók.

Természetesen neked is szép karácsonyt! ...és én itt be is fejeztem, mert már unlak.

2021. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de azért eszek tejszínes meggyleves után krumplis tésztát savanyú káposztával, mert ez kívánom 26 hetes kismamakent :)
2021. dec. 20. 20:45
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off: Nem vagyok itt csak kb. két éve,, de azt látom, hogy a régebbi hozzászólások sokkal emberibbek voltak. Most meg ok nélküli kötekedést látok majdnem mindenütt, ahol olvasni szoktam.

Lassan el is megy a kedve az embernek a válaszadástól.

Amúgy a krumplis menü nálam is rendben lenne, ha lehetne itt tisztességes krumplit kapni.(Mert én is a krumplit szeretem, a tésztát és rizst az sokkal kevésbé.) Meg miért ne ehetne bárki bármit is, ami neki jólesik? Lásd pl. a kérdezőt is.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, mi ma kebabot rendeltünk, holnap csirkemájpástétom lesz, szerdán disznótoros savanyúlevesszerűség, mert csak disznószívből készül, és fordított almáspite, csütörtökre eddig nem volt ötletem, de kedvet kaptam a krumplifőzelékhez:D fasírttal.

Kérdező, neked pedig jó egészséget kívánok, és boldog ünnepeket.

Ez utóbbit természetesen a többieknek is.:)

2021. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tegnap gm csirke-paella + thai (ez nem gluténmentes) - borsókrémleves

Ma pörkölt gm szarvacskával, savanyúság, maradék leves

Holnap kétféle pizza (nekem gm, a páromnak sima) - húsleves

Csütörtökön még nem tudom.

2021. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!