Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Haluskát ti hogyan készítitek,...

Haluskát ti hogyan készítitek, hogy jó "gyenge" legyen?

Figyelt kérdés
Gyenge , lágy, ( nemtudom a megfelelő szót rá), finom legyen.

2021. dec. 1. 06:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell nagyképűsködni, én se tettem, csak egy félreértést akartam tisztázni. Pláne a tudatlanságodra nem kell nagyképűsködni, meg pápázni, mert csak magadat égeted be, meg a primitívségedet leplezed le.

Ilyenkor egyszerűen csak meg kell köszönni a felvilágosítást. Sajnálom, hogy rosszul neveltek a szüleid.

2021. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mi van itt má egyszerű kérdésből!!!


Tiszta szégyen.

2021. dec. 1. 09:31
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én miután lereszeltem a krumplit, ámegyek rajta botmixerrel, így nem lesz darabos a tésztája, és leszaggatni is könnyebb.
2021. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13-mas, én meg épp csak nagyjából összekaszabolom, beledobom turmixba, felöntöm egy kis tojásos vízzel, hogy legyen benne lé, leturmixolom , és úgy öntöm a liszthez. Nem reszelgetek. :)
2021. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Elkészítettem tegnap, majd rakok ide fotót róla ha nembaj.


Köszi a segítséget nektek.

2021. dec. 3. 04:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!