Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bableves mellé milyen könnyed...

Bableves mellé milyen könnyed másodikat javasoltok?

Figyelt kérdés

Magyaros szokás szerint bableves mellé valami mégdurvább kaja szokott lenni... palacsinta és egyéb cukros tészták.

Most valami könnyedebb másodikat választanék, ami mondjuk segít a bab okozta puffadásban akár.


2021. okt. 4. 14:35
1 2
 11/13 Muffinka10 válasza:
50%
Valami könnyed pitét esetleg gyümölcssalit tudnék javasolni ,olyat ami nem laktató . Rizskochot ilyesmiket szoktunk mi enni .
2021. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Ez tök vicces, császármorzsa le lett pontozva, palacsinta fel lett pontozva. (Lényegében ugyanaz az alapanyaga).

Gyk színvonal:DDDDDDDDDDD

2021. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát ha nem is GYK színvonal, de én sem értem, hogy ha egyszer kikötöm, hogy palacsintánál könnyedebb javaslatot keresek, akkor miért érez valaki késztetést arra, hogy mégis beírja: palacsinta 🤦‍♂️


Na mindegy. Végül TK pogácsa lett a kompromisszum.


Hüvelyesek témához ezt a cikket találtam, ami segített kiigazodni. Bár magyarázatot nem igazán ad, de kiindulásnak jó:

[link]

2021. okt. 10. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!