Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit javasoltok sütni először...

Mit javasoltok sütni először kontakt grillen?

Figyelt kérdés

Már több hete megvan, de még csak szendvicset mertem sütni benne.

Mit szoktatok sütni rajta, ami mondjuk húsok közül biztosan jól átsül, zöldségek közül pedig érdemes inkább azon sütni, mint serpenyőben vagy sütőben?

Recepteket is szívesen fogadok.



2020. nov. 27. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hamburger!
2020. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lazacot szoktam. Hamar megvan. A csontos húst sokáig kell sütni és hajlamos az én grillemen kiszáradni.
2020. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csirkemell pici olívaolajjal megkenve és fűszerezve - pár perc alatt szép csíkosra sül. :)
2020. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csirkemell, szárny, comb úgy hogy bevágod 1-2 helyen csontig, hal, hamburger, saslik, grillezett zöldségek, kolbász, virsli, szalonna, vékonyabb szelet sertés. Most csak így hirtelen ennyi jutott eszembe amit már csináltam vele szendvicsen kívül
2020. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent suthetsz rajta: ... szelet hus, daralthus (pogacsa, rud), kolbasz-aru, melegszendvics ... mindent. Meg sajtot es tojast is ha ugyes vagy. Ki kell tapasztalni a sutodet, hogy mire kepes ... utana mar csak a fantaziad szab hatart a lehetosegeidnek.
2020. nov. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!