Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Férjem nem eszik zöldségeket....

Férjem nem eszik zöldségeket. Milyen ételeket csináljak amivel sikerülne megszerettetni vele a zöldséget, salátákat?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 20:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
17%

#20

Akkor a gyümölcs szót engedd el, a többi része ugyanúgy igaz a kommentemnek. Ne egyél egyáltalán zöldséget, ha ilyen biztos vagy benne. Aztán számolj be pár év múlva a hatásokról.

2021. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
43%

21!


Nos, én gyümölcsöt nemmeszek, ahigy már leírtam. Nem vagyok mai gyerek, hidd el, de a vilagon semmi geszsegugyi problémám nincs. Van kerdesed?

2021. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudsz olvasni? De most komolyan. "Akkor a gyümölcs szót engedd el" Ezen mi nem világos?


Mondjuk nem hiszem, hogy a legegészségesebb lenne az étrended gyümölcs nélkül, de itt most arról volt szó, hogy valaki egyáltalán nem eszik zöldséget.

2021. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Cukimuki, te meg a zöldség szot engedd el. Ha eszik gyümölcsöt, egészséges az etrendje. Az enyém is az, gyümölcs nélkül.
2021. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
50%
Ismered a cronometer alkalmazást? Állíts össze benne egy étrendet zöldségek nélkül, aztán lesd meg, hogy milyen tápanyagokban lesz hiány. Megpróbálhatod a tiéddel is.
2021. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Én sem rajongok a zöldségekért, de például grillezve szeretem a cukkínit, rántva a patiszont. Én sok csalamádét, uborkát, salátát eszem a húsokhoz. Nyersen pedig szeretem a cukorborsót és a sárgarépát. Nem állítom, hogy egészségesen táplálkozom, de azért igyekszem változatosan enni és bár a húsok a gyengéim, azért belefér hetente egy-két főzelék is. Szerintem egyébként egy férfit szépen lassan lehet megváltoztani. Engem a feleségem 15 éve próbál átszoktatni Édesanyám egészségtelen (sok só, cukros ételek, korszerűtlen köretek, fehér kenyér, stb...) étrendjéről. És akkor érzem igazán, hogy mennyit változott az ízlésem, amikor egyszer-egyszer ismét Édesanyám főztjét eszem. Már nem ízlik annyira a fehér kenyér, már túl édes a süteménye, stb. Van, amihez gyorsan hozzászoktam és már szeretem és van, ami nehezen vagy egyáltalán nem megy még, de nem reménytelen. A lényeg azon van, hogy sosem volt ez erőltetve, kényszerítve. A nejem egészségesen étkezik, de megfőzi azt is, amit én kérek, de azért lassan-lassan megismertem az ő étrendjét is.
2021. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem szereti a párod a zöldségeket akkor kezd például : rizs megfőzve és keverj bele csemege kukoricát , rántott tök vagy cukini , fogj egy csirkemelett és rakj bele spenót levelet majd tekerd fel és süsd meg sütőbe , rakottkrumpliba rakj plusz zöldségeket , készits egy chilis babot .

Remélem tudtam segiteni és sok sikert a zöldségek megszerettetésébe.

2021. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!