Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Férjem nem eszik zöldségeket....

Férjem nem eszik zöldségeket. Milyen ételeket csináljak amivel sikerülne megszerettetni vele a zöldséget, salátákat?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 20:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg curry recept van. Barna rizses alap, jól tele rakni zöldségekkel. Még akár egy kis hús is mehet bele, de nem is muszáj.
2021. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
70%
Én receptkutatás helyett emlékeztetném arra, hogy nem 4 éves többé, és felnőttként már nagyon ciki válogatósnak lenni.
2021. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
32%
Miért kellene vele megszerettetni a zöldségeket? A nem szereti, hat nem szereti. En meg a gyumolcsoket nem szeretem. És Akkor mi van? Felnőttnek már kialakult ízlése van, nehez rajta változtatni
2021. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%

Hagyd békén, ha nem szereti nem szereti!

-én még hamburgert sem eszek a zöldségek miatt, pedig az illatáért megpusztulok annyira jó-

2021. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
63%

Én sem zaklatnám. Az én férjem is ilyen.

Csak nyáron eszi meg a tv paprikát és uborkát, meg az újhagymát egész évben. Ennyi a zöldség nyersen. Gyümölcsök közül az alma, meg néha banán. De sokszor hetek telnek el, hogy bármelyiket megenné.


Főve sokkal több lecsúszik, a magyaros levesek többségét simán megeszik (gyökérzöldségek, hüvelyesek), főzelék is jöhet, szinte bármelyik, ha jó sok hús van mellette. A lényeg, hogy több legyen a hús, mint a főzelék. A főzelék is természetesen hagymás alapon, magyaros, erős fűszerezéssel.


Különben makkegészséges.


Próbálom úgy csinálni a pörköltöt is, hogy extra sok hagymával, fokhagymával, és jó sok lecsóval, hogy legalább így jusson zöldséghez, még ha szét is fő.

A sülteknél is amilyen zöldséget csak elbír, együtt sütöm.

A babfasírt az egyetlen, amiből megeszik pár darabot, és teljesen húsmentes.

2021. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
39%

"Miért kellene vele megszerettetni a zöldségeket? A nem szereti, hat nem szereti."

Azét, bameg, mert az ember mindenevő! Az egész bélrendszere, és ami a legfontosabb, a bélflórája erre van berendezkedve. Ha felborul a bélflóra, előbb-utóbb beláthatatlan következményekkel fog járni. Távoli tünetei valószínűleg már most is vannak, csak nem hozta még összefüggésbe a táplálkozásával.

2021. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
Hát, akkor így járt. Attól még ő dönti el, hogy megeszi-e, a következményeit is ő viseli.
2021. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó: a következményeket nem csak ő viseli, hanem a kérdező is, ha ugyanis agyvérzést, szívinfarktust kap és ápolásra szorul vagy esetleg meghal, akkor a kérdező az, aki ápolja vagy adott esetben özvegyen marad! Így ő lesz az, aki a legjobban megszívja, neki kell a következmények miatt, ártatlanul szenvedni!
2021. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
22%
Azért kéne, hogy egyen zöldséget gyümölcsöt, mert jó eséllyel komolya betegségei lesznek a húst hússal táplálkozás miatt. Akit ez nem érdekel, annak hajrá. Bár azért a vastagbélrák vége fele már benni szokták az emberek. Az, hogy most egészséges, semmit nem jelent. Illetve nem tudom milyen gyakran nézet vérképet. Az, hogy (még) nem szokott beteg lenni, az semmit nem jelent.
2021. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
36%

Miquel!


Kb 100%, hogy eszik zöldséget, csak a kérdezőnek nem tűnik fel. Az meg, hogy az ember mindenevő, nem érv, hiszen vannak veganok is, ők se esznek mindent.


18!


Nem hal meg senki zöldség nem evés miatt.


19!


Egy szóval nem volt említve, hogy nem enne gyümölcsöt.

2021. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!